Nowa stacja GTA na Spotify

Spotify uruchamia playlistę Grand Theft Auto Radio przed premierą GTA 6

Ponieważ wszyscy z niecierpliwością czekamy na ujawnienie kolejnej gry z serii GTA, Spotify wprowadziło playlistę Grand Theft Auto Radio. Nawet po ponad dziesięciu latach od premiery Grand Theft Auto 5 pozostaje jedną z największych gier wideo na rynku, w dużej mierze dzięki temu, że Rockstar Games regularnie dodaje nową zawartość do GTA Online. Mimo wszystko studio jest wreszcie gotowe do ujawnienia kolejnej gry z tej serii na początku grudnia i wszyscy świętują. Obejmuje to Spotify, które stworzyło playlistę Grand Theft Auto Radio zawierającą muzykę z całej serii, aby zapewnić użytkownikom listę 100 starannie wybranych utworów, aby przygotować je na zbliżającą się premierę Grand Theft Auto 6.

Oczywiście ta playlista Spotify jest dostosowana do Twoich upodobań, więc choć zawiera mnóstwo utworów związanych z GTA, lista dla każdego będzie nieco inna. Niestety, nie wydaje się możliwe dodanie do Grand Theft Auto cieszących się złą sławą reklam radiowych, które gracze uwielbiają, ani fragmentów z audycji radiowych, które stały się ulubieńcami fanów. To powiedziawszy, w serialu zawsze była świetna muzyka obejmująca wiele gatunków, więc jeśli jej szukasz, jest to solidna playlista. Ponieważ zespół nadal dodaje nową muzykę do GTA Online, możesz być pewien, że jest to mieszanka gatunków i epok, zapewniająca dużą różnorodność.

Kiedy zostanie ogłoszone Grand Theft Auto 6?

Rockstar Games nie ujawniło dokładnej daty premiery pierwszego zwiastuna Grand Theft Auto 6, ale wskazało, że stanie się to na początku grudnia. Jest bardzo prawdopodobne, że zobaczymy zwiastun podczas tegorocznej edycji Game Awards, chociaż Rockstar z pewnością mógłby wywołać wystarczająco dużo szumu swoim własnym wydarzeniem, całkowicie niezależnym od rozdania nagród Geoffa Keighleya. Widać to było wyraźnie, gdy tweet zapowiadający zwiastun w ciągu zaledwie kilku dni polubiło 1,5 miliona fanów.

Niezależnie od tego, czy podczas gali Game Awards, czy nie, zwiastun GTA 6 z pewnością będzie hitem w Internecie. Miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać po ogłoszeniu, zanim gra faktycznie trafi w nasze ręce. W końcu minęła ponad dekada od premiery nowego Grand Theft Auto. Można by pomyśleć, że nie ujawniliby czegoś tak ogromnego bez planu premiery w ciągu następnego roku lub dwóch.

Źródło: www.bing.com