Nowa plotka o GTA 6 daje nadzieję fanom Grand Theft Auto


Nowy GTA 6 podała plotka GTA fani mają nadzieję, że od premiery gry nie minie milion lat. Najnowszy GTA 6 krążące plotki głoszą, że Rockstar Games przygotowuje się do ostatecznego ujawnienia gry w tym roku, a dokładniej w listopadzie. Jeśli to prawda – a „jeśli” wymaga podkreślenia – oznaczałoby to: GTA 6 iprawdopodobnie na 2023 r., podobnie jak w przypadku każdego z dwóch ostatnich wydawnictw Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 oraz GTA 5, dwa lata oddzielone ujawnienie i wydanie. Oczywiście, gdyby tak się stało, zaskoczyłoby to większość GTA fani, którzy porzucili nadzieję na zobaczenie gry w najbliższym czasie.

Niestety, raport nie wspomina o wielu innych rzeczach poza oknem ujawnienia gry. Wspomniane jest ustawienie Miami, podobnie jak huragany i aligatory. Pierwsza może wskazywać na dynamiczną pogodę, ale nie jest to określone w samym raporcie. W raporcie wspomniano również, że mapa będzie trzykrotnie większa niż mapa GTA 5 i będzie ewoluować z czasem, podobnie jak mapa w Fortnite.

Teraz, jeśli coś z tego brzmi znajomo, to dlatego, że wiele z nich zostało w pewnym momencie zgłoszone przez różne plotki, raporty i przecieki. Ta nowa plotka pojawia się na drodze ThatsSoBold, źródła bez historii, jeśli chodzi o GTA. Innymi słowy, weź informacje z jak największą ilością soli, na jaką możesz się trzymać.

W chwili publikacji Rockstar Games nie skomentowało tej plotki. Nie spodziewamy się, że to się zmieni, ponieważ nigdy nie komentuje plotek. Jeśli jednak przełamie ten schemat i skomentuje, odpowiednio zaktualizujemy historię. W międzyczasie pamiętaj, aby wziąć to z przymrużeniem oka i pamiętaj, że inni wcześniej twierdzili, że gra nie zostanie ujawniona w tym roku.

Aby uzyskać większy zasięg na GTA 6 — w tym wszystkie najnowsze wiadomości, plotki, przecieki i spekulacje — kliknij tutaj lub, alternatywnie, sprawdź odpowiednie i najnowsze linki wymienione poniżej:

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=009922E44B7041DC9BF362CBC4CD8053&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fgta-6-grand-theft-auto-vi-release-date-trailer-rumor%2F&c=2241119232269802696&mkt=fr-fr