Nowa gra GTA 6: kobieta na czele z rewolucyjną grafiką na rok 2025

Grand Theft Auto 6: Nowa era

Z niedawnego wywiadu wynika, że ​​w Grand Theft Auto 6, najnowszej odsłonie popularnej serii, główną bohaterką będzie kobieta. Dołączenie tej postaci nie oznacza jednak, że gra zostanie „obudzona”, jak stwierdził aktor, który użyczył głosu jednemu z głównych bohaterów serialu.

Główna bohaterka Grand Theft Auto 6 wydaje się ogólnie dobrze przyjęta. Jej rola w grze pozostaje nieznana, gdyż zwiastun zapowiadający grę nie zdradza zbyt wiele na temat fabuły gry, a zwiastun skupiał się głównie na Vice City i jego otoczeniu.

Imponujący skok graficzny

Według nowego fana, Grand Theft Auto 6 będzie mogło pochwalić się znacznie lepszą grafiką niż ostatnia część serii. Jakość grafiki ulegnie ogromnej poprawie. Zamiar powtórzenia zapowiedzi Grand Theft Auto V podkreśla ogromną ewolucję serii. W zapowiedzi kolejnej odsłony możemy także zaobserwować wyraźną poprawę wizualną w stosunku do poprzedniczki.

Wciąż niewiele jest dostępnych informacji na temat Grand Theft Auto 6. To nowe dzieło będzie zawierało dwie różne postacie, a jego akcja będzie rozgrywać się w Vice City. Zgodnie z zapowiedzią wideo, w grze pojawi się także funkcja ray tracingu, która wyniesie jakość grafiki w grze na zupełnie nowy poziom.

Rzut oka na to, co nadejdzie

Grand Theft Auto 6 jest obecnie w fazie rozwoju na PlayStation 5, a premiera Xbox Series nastąpi po premierze konsol, zgodnie z tradycją Rockstar Games od pewnego czasu.

Co ciekawe, obecność głównej bohaterki w Grand Theft Auto 6 niekoniecznie oznacza „przebudzoną” orientację gry, jak stwierdził aktor, który użyczył głosu jednemu z głównych bohaterów.

Źródło: www.econotimes.com