Nowa gra Grand Theft Auto zasugerowana przez Take-Two

Grand Theft Auto (GTA), słynna seria gier wideo, może ujrzeć nowe wydanie w przyszłym roku. Od 2013 roku i premiery Grand Theft Auto V na PlayStation 3 i Xbox 360 seria nie doczekała się nowego dzieła. Jednak do jego sukcesu przyczyniły się reedycje na kolejne konsole, które sprzedały się w ponad 185 milionach egzemplarzy i wygenerowały około 6 miliardów dolarów przychodów. Podczas rozmowy z inwestorem dyrektor finansowy Take-Two, Lainie Goldstein, zasugerował, że firma przygotowuje się do rekordowych wyników w przyszłym roku, co wskazuje na znaczący rozwój serii GTA.

Potencjalne okno wydania Grand Theft Auto 6

Fani spekulują, że ta wskazówka może wskazywać na premierę Grand Theft Auto 6 między kwietniem 2024 a marcem 2025. Redaktor GamesIndustry.biz, Brendan Sinclair, jest przekonany, że ten komentarz wskazuje na potencjalną datę premiery gry. powszechne ze względu na ich skalę i ambicje, Sinclair uważa, że ​​prognozy Take-Two ściśle odzwierciedlają ich plany. Podkreśla również znaczenie nowego dużego GTA dla zwiększenia sprzedaży i zapewnienia ekspozycji inwestorom.

Nowe informacje czekają

Rozwój GTA 6 został potwierdzony w zeszłym roku, choć firma zachowała stosunkowo milczenie w kwestii szczegółów. Wyciekły materiał filmowy, który ujawnił, że gra może być osadzona w Vice City, fabularyzowanej wersji Miami, z dwoma bohaterami. W oczekiwaniu na oficjalne zapowiedzi fani z niecierpliwością wyczekują jakichkolwiek informacji na temat tej długo wyczekiwanej gry.

Źródło: www.opp.today