Nowa aktualizacja GTA Online wskrzesza martwą postać z trybu fabularnego


GTA Online przywraca postać, którą niektórzy gracze mogli uznać za definitywnie martwą we wszechświecie GTA. GTA Online działa od prawie dekady i w tym czasie znacznie się rozwinął. Kiedy się zaczęło, zostało ustawione mniej więcej 6 miesięcy przed wydarzeniami z Grand Theft Auto V i dlatego zawierało kilka znajomych twarzy z trybu fabularnego. Jednak z biegiem czasu Rockstar Games szybko zaczęło mieć większy sens, aby przyspieszyć oś czasu wydarzeń, a nawet pokazać pewne postacie, takie jak Franklin, wiele lat po zakończeniu historii. Pozwoliło to na wiele możliwości zabawy w GTA Online a teraz nawet zobaczymy powrót postaci, którą niektórzy uważali za zmarłą.

Nowy zwiastun pt GTA OnlineAktualizacja The Last Dose ujawnia, że ​​terapeuta Michaela, dr Friedlander, powróci. Wydaje się, że dobry lekarz prawdopodobnie działa jako jakiś baron narkotykowy, co w rzeczywistości nie jest aż tak szokujące, gdy się nad tym zastanowić. Jest dziwnym terapeutą w parodii Hollywood, więc nietrudno wyobrazić sobie, że postanowił spróbować „pomóc” swoim pacjentom, pedałując psychodeliki. Tak czy inaczej, ludzie, którzy grali Grand Theft Auto V i uczęszczał na wszystkie sesje terapeutyczne Michaela, wie, że doszło do kłótni z doktorem Friedlanderem. Terapeuta zauważa, że ​​dostał kontrakt telewizyjny i książkowy i dlatego opuszcza Los Santos, ale będzie również opowiadał historię Michaela pod pseudonimem. Michael może wtedy pozwolić Friedlanderowi odejść lub go zabić, zapewniając, że jego przestępcze życie pozostanie w tajemnicy.

Wygląda na to, że Rockstar zdecydował, że zwolnienie dr Friedlandera i rozpoczęcie życia w sławie jest kanoniczną opcją w Grand Theft Auto V. Kto wie, czy dr Friedlander z tego wyjdzie GTA Online aktualizacja. Istnieje bardzo duża szansa, że ​​otrzymasz zadanie zabicia go, a następnie prawdopodobnie zostanie to zablokowane jako wybór kanoniczny. Tak czy inaczej, wspaniale jest widzieć tak dziwaczną postać z powrotem w jeszcze bardziej dziwacznej roli.

Co myślisz o powrocie doktora Friedlandera? Daj znać w komentarzu lub wpadnij do mnie Twitter @Cade_Onder.

[H/T GamingBible]

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/gta-5-online-new-update-the-last-dose-dr-friedlander/