Nowa aktualizacja GTA Online: Rozmiar pliku do pobrania na konsolę Xbox

Nowa zimowa aktualizacja GTA Online jest już dostępna!

Zimowa aktualizacja GTA Online jest wreszcie dostępna na wszystkich platformach, ujawniono także rozmiar jej pobrania. Popularny tweeter GTA Tez2 właśnie zatweetował szczegóły dotyczące rozmiaru aktualizacji na Xbox Seris X/S, a także rozmiaru pobierania na inne platformy.

Rozmiar aktualizacji zimowej na Xbox wynosi nieco ponad 13 GB, na PlayStation 5 rozmiar aktualizacji wynosi około 5 GB. Na PC rozmiar pliku do pobrania jest jak dotąd mniejszy i wynosi około 3 GB.

Gracze na PC mogą skorzystać z Rockstar Games Launcher, Steam lub Epic Games, w zależności od tego, skąd pobrano grę i pobrać aktualizację.

Jak pobrać aktualizację:

Gracze na PS4 i PS5 mogą sprawdzić bibliotekę gier, nacisnąć przycisk „Opcje” po najechaniu myszką na GTA 5 i kliknąć „Sprawdź dostępność aktualizacji” w bocznym menu. Po nadejściu aktualizacji pobieranie powinno rozpocząć się natychmiast.

Gracze Xbox One i Xbox Series X/S mogą odwiedzić sekcję „Gry i aplikacje” na swojej konsoli. W sekcji „Aktualizacje” gracze mogą sprawdzić, czy dostępna jest aktualizacja gry, i pobrać ją, gdy tylko dotrze ona do ich odpowiednich regionów.

Co nowego w aktualizacji:

Obecnie inne aktualizacje obejmują nowe misje fabularne gry. Do tej pory zgłoszono sześć misji.

Wraz z premierą DLC odkryto także nowy biznes:

Nowa firma wydaje się być częścią firmy taksówkarskiej, a opis brzmi:

Gra otrzymała także zupełnie nowy garaż z wielopoziomowym parkingiem. Nowy garaż będzie kosztować graczy 2 740 000 dolarów i powinien pomieścić około 50 pojazdów.

Gracze zgłaszają także aktualizacje wizualne w grze związane ze śledzeniem promieni, z cieniami i odbiciami widocznymi na wszystkich oknach i powierzchniach. Gracze korzystający z konsol nowej generacji powinni zobaczyć te ulepszenia wizualne po zaktualizowaniu i uruchomieniu gry.

Wreszcie aktualizacja wprowadza także nowe pojazdy. Tego powszechnie oczekiwano po zimowym DLC do GTA Online, a teraz, gdy aktualizacja jest dostępna na wszystkich platformach, gracze powinni mieć możliwość zakupu nowych pojazdów.

Źródło: www.bing.com