Nowa aktualizacja GTA Online potwierdza, które oryginalne zakończenie GTA 5 to Canon


Ta historia zawiera drobne spoilery związane z fabułą The Contract w GTA Online.


Nowa aktualizacja GTA Online najwyraźniej potwierdziła, które z trzech oryginalnych zakończeń Grand Theft Auto 5 jest kanoniczne.

Jak donosi Kotaku, najnowsza aktualizacja GTA Online, The Contract, zawiera dialog, który wydaje się potwierdzać to, co stanie się z Michaelem po zakończeniu GTA 5. W ramach nowych misji pomagasz kultowemu raperowi Dr. Dre w dążeniu do zlokalizowania i odzyskaj utracony telefon muzyka i szereg niepublikowanych materiałów, które znajdują się na urządzeniu.

W ramach poszukiwania zaginionego telefonu Franklin kończy w pościgu wózkiem golfowym przez plan filmowy. Chcąc dogonić mężczyznę, który rozzłościł rapera, nieobliczalna motywacja Franklina zmusza bohatera do wykrzyknięcia: „Człowieku, cholera, znam jednego z producentów w okolicy. Mam nadzieję, że jego tyłek nie jest dzisiaj w pracy. Chociaż nie odnosi się konkretnie do producenta po imieniu, wydaje się prawie pewne, że Franklin odnosi się do Michaela, który w jednym z zakończeń GTA 5 zaczyna pracować jako producent na tym samym planie filmowym.

Dla tych, którzy nie byli w stanie ukończyć kampanii GTA 5, gra ma trzy różne zakończenia. Podczas gdy zakończenia A i B widzą, jak Trevor lub Michael giną odpowiednio z rąk Franklina, opcja C łączy luźne końce narracji w sposób, który pozwala wszystkim trzem bohaterom gry przetrwać.

Rockstar wcześniej sugerował, że opcja C jest zamierzonym zakończeniem gry poprzez linię dialogową od Tao Chenga w aktualizacji Diamond and Casino GTA Online 2019, która nawiązuje do wydarzeń, które mają miejsce tylko w trzecim zakończeniu gry. Wydaje się, że ta najnowsza aktualizacja jeszcze bardziej to potwierdza.

Chociaż ta nowa linia dialogu wydaje się ostatecznie wykluczać zakończenie, w którym umiera Michael, wcześniejsza aktualizacja również sugerowała, że ​​Trevor również przetrwa wydarzenia z GTA 5. Podczas aktualizacji Smuggler’s Run Ron Jakowski zauważa, że ​​Trevor „opuścił całe Vinewood”, zanim pośrednio nazwał go „starym szefem”.

Dzięki najnowszej aktualizacji, która oferuje dalsze zamknięcie wydarzeń z GTA 5, fani prawdopodobnie będą się zastanawiać, co dalej z serią. Chociaż potencjalna szósta odsłona serii pozostaje jak dotąd niepotwierdzona, raporty na początku tego roku zdawały się sugerować, że gra może wyjść w 2024 roku. media po tym, jak pojawiły się plotki, że Rockstar ukrył zrzut ekranu z gry w wydaniu GTA: The Trilogy na początku tego roku.


Jared Moore jest niezależnym pisarzem dla IGN. Możesz śledzić go dalej Świergot.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=A778365BE86744749A831FAD607E03E1&url=https%3A%2F%2Fme.ign.com%2Fen%2Fpc%2F192756%2Fnews%2Fgta-onlines-new-update-confirms-which-original-gta-5-ending-is-canon&c=18280077596618625202&mkt=fr-fr