Nowa aktualizacja GTA Online: Dolne zlecenia dolara i fani są podekscytowani

Rockstar Games nadal obsługuje GTA Online, mimo że cała uwaga skupiona jest na GTA 6 i nie bez powodu. Internetowa ekspansja GTA V pomogła temu tytułowi z 2013 roku stać się najbardziej dochodowym produktem rozrywkowym wszechczasów.

GTA Online: Bottom Dollar Bounties rzuca wyzwanie łowcy nagród

W GTA Online: Bottom Dollar Bounties dołączasz do szeregów Bottom Dollar Egzekutorów. Maude Eccles szuka kolejnego pokolenia łowców nagród i w towarzystwie córki Jenette szuka kogoś, kto przejmie rodzinny biznes.

To tu wkraczasz z pomocą i „sprowadzasz bandytów ze wszystkich zakątków Los Santos i hrabstwa Blaine”, przemierzając ulice południowego San Andreas. Różnorodne nowe pojazdy policyjne będą dostępne w Dispatch Work funkcjonariusza LSPD Vincenta Effenburgera, a w Rockstar Creator pojawią się nowe wyścigi driftowe i drag.

Bottom Dollar Bounties wydaje się być ogromną aktualizacją, która obiecuje nowe pojazdy i aktualizacje wrażeń „przez całe lato i nie tylko”. Zostanie wydany na PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One i PC 25 czerwca i po raz pierwszy jesteśmy pod wrażeniem.

Fani GTA uwielbiają zlecenia Bottom Dollar Bounties

Recenzja #GTA6 na pewno. Wiele z tych radiowozów pojawiło się także w zwiastunie GTA VI 1!

Nadając nam klasyczny klimat Cops & Crooks, Bottom Dollar Bounties wydaje się być jak najbliżej powrotu tego kontrowersyjnego trybu. Nawet w czasach, gdy wszelkie zapowiedzi Rockstara są przyćmione przez ludzi pytających, gdzie jest GTA 6, najnowsza aktualizacja wydaje się być popularna.

Entuzjastyczny fan Bottom Dollar Bounties powiedział: „To wygląda świetnie 🔥”. Inny dodał: „Chłopaki, ZNOWU dostarczajcie”, a trzeci powiedział: „Niezłe, małe ujęcie treści!” Cieszę się GTA 5 Online tak bardzo, jak to możliwe, zanim zatęsknię za starymi, dobrymi czasami. »

Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy będziecie równie zadowoleni z premiery Bottom Dollar Bounties, ale mając tylko kilka aktualizacji GTA Online, zanim (miejmy nadzieję) będziemy mogli zagrać w GTA 6, cieszcie się nim, póki możecie. Jeśli nam wybaczysz, założymy okulary przeciwsłoneczne, pofarbujemy barweny i udoskonalimy naszego najlepszego psa, łowcę nagród.

Źródło: www.ggrecon.com