Nostalgiczne nowości w GTA Online: zanurzenie się w świecie Vice City

Zapowiedź nowego dodatku DLC do Grand Theft Auto Online: Dolne zlecenia za dolara

Nowe nostalgiczne misje inspirowane GTA Vice City

Jedną z najbardziej godnych uwagi nowych funkcji jest misja „Pizza This…”, przypominająca ukochane zadanie Pizza Boy z Vice City. W tym nowym typie misji gracze będą dostarczać pizzę po całym Los Santos, kierując się ikoną na minimapie. Aby zrealizować te dostawy, gracze będą korzystać z nowego pojazdu, Pegassi Faggio Sport Pizza, ozdobionego logo „Pizza This…” na pudełku dostaw. Ta nowa misja jest ukłonem w stronę fanów z niecierpliwością wyczekujących premiery GTA 6 zaplanowanej na rok 2025.

Nowy tryb przeciwnika i Halloweenowa niespodzianka

Dodatkowo zadebiutuje nowy tryb adwersarza „Assault on ATT-16”, oferujący nowe podejście do trybu „Assault on Cayo Perico”. W ramach obchodów Halloween 2024 trwają również prace nad trybem zombie, który doda grze szczypty tajemniczości w świątecznym tygodniu.

Oczekuje się, że wszystkie te nowe funkcje zostaną wprowadzone przed długo oczekiwanym DLC na zimę 2024, zapewniając graczom mnóstwo treści do zabawy w oczekiwaniu na wyczekiwane GTA 6. Zaangażowanie Rockstar we wprowadzenie ukochanych elementów z poprzednich tytułów do GTA Online utrzymuje, że gra jest wciągająca i stale się rozwija, spełniając oczekiwania zarówno długoletnich fanów, jak i nowych graczy.

Źródło: www.bing.com