Niezniszczalny pociąg w GTA Online – gracze w końcu mają szansę nim pojechać

GTA Online: Gracze w końcu mogą poprowadzić niszczycielski pociąg!

Nowa aktualizacja GTA Online

Od premiery Grand Theft Auto Online w 2013 roku gracze zawsze marzyli o przejęciu kontroli nad niezniszczalnym pociągiem obecnym w grze, a to marzenie wreszcie się spełniło dzięki darmowej aktualizacji wydanej 7 marca przez Rockstar Games.

Aktualizacja zatytułowana „The Cluckin’ Bell Farm Raid” obejmuje wiele misji, dzięki którym gracze mogą zmierzyć się z kartelem narkotykowym i gangiem skorumpowanych funkcjonariuszy policji. Gracze mogą wziąć udział w tej misji samotnie lub z trójką znajomych i będą mieli okazję poprowadzić słynny pociąg.

Wyjątkowa okazja

Podczas tej misji pociąg będzie służył do transportu gracza i jego towarzyszy do fabryki Cluckin’ Bell, gdzie prowadzi swoją działalność kartel. Pomimo tego, że gracze będą mogli przejechać się pociągiem tylko raz, ta długo wyczekiwana od ponad dekady możliwość zachwyci fanów.

Oprócz modów i usterek, kampania dla jednego gracza w Grand Theft Auto 5 oferowała graczom tylko jedną okazję do prowadzenia pociągu. Fani od dawna wzywali Rockstar Games do włączenia prowadzenia pociągu do trybu dla jednego gracza w GTA 5 i GTA Online.

W stronę stałego pociągu w GTA 6?

Mimo że ta aktualizacja nie dodała do GTA Online prowadzenia pociągu w otwartym świecie, nadal dawała graczom możliwość przejęcia kontroli nad pociągiem i tymczasowego kierowania nim. Gracze są podekscytowani możliwością prowadzenia pociągu, który uważają za niezniszczalny.

Niektórzy jednak zastanawiają się, czy ta funkcja zostanie dodana na stałe w przyszłości. Niektórzy fani uważają, że Rockstar powinien włączyć taki pociąg do GTA 6 i dać graczom możliwość jego kontrolowania.

W międzyczasie gracze GTA Online w pełni korzystają z tego nowego doświadczenia i nie mogą się doczekać kolejnych aktualizacji gry.

Źródło: www.nashvillechatterclass.com