Niewielka część mapy GTA 6 wyciekła do sieci


Niewielka część ww GTA VI mapa wyciekła do sieci, a fani już świętują jej perspektywę gra ma ogromny otwarty świat.

Internet został zalany spekulacjami na temat szóstego ważnego wpisu do gry Grand Theft Auto świecie po licznych przeciekach, w tym masowym nieautoryzowanym ujawnieniu informacji we wrześniu ubiegłego roku.

Aby przyciągnąć fanów, podczas gdy prawie dziesięcioletnie oczekiwanie trwa, na Reddit pojawił się zrzut ekranu z reklamowaną mapą nowej gry.

Nowy zrzut ekranu został opublikowany na stronie dyskusyjnej przez użytkownika pstuddy, z nagłówkiem „Mała część mapy świata”.

Wygląda na to, że pojawiły się dwa nowe rzekome zdjęcia z GTA VI, ten po lewej stronie zrzutu ekranu, pokazuje nieznaną postać stojącą na czymś, co wygląda na jakiś dziedziniec fabryczny. Po prawej stronie widzimy fragment pozornej mapy.

Trudno jest rozszyfrować, co jest na mapie ze względu na jej niską rozdzielczość, ale wygląda na to, że jest tam pas startowy lub, jak spekulował jeden z fanów na Reddit, lokalizacja oparta na torze wyścigowym Sebring. Mogą to być również fabryki, domy mieszkalne, drogi i tereny wiejskie.

Wyciek nie podał żadnych innych szczegółów ani nie ujawnił, w jaki sposób zdobył rzekomy zrzut ekranu.

Kiedy jeden z użytkowników Reddit zapytał, czy zrzut ekranu jest czymś zszytym, czy pojedynczym zrzutem ekranu, u / pstuddy wyjaśnił, że jest to „w pełni wyciekający zrzut ekranu”.

Zawsze mądrze jest brać przecieki z przymrużeniem oka, jednak to nie powstrzymało fanów od dzielenia się swoim podekscytowaniem w komentarzach.

„Cholera jasna, ta mapa zrobi ze mnie ogromnego” — skomentował jeden z fanów.

Inny GTA gracz spekulował: „Jest już 1,5 raza większy, a mapa się tu nie kończy, myślę, że będzie jeszcze większy niż 1,5 raza, do diabła, nie mamy pojęcia, jak daleko na północ rozciąga się mapa”.

Podczas gdy trzeci komentator Reddit zasugerował, że mapa jest po lewej stronie, ponieważ jest ogromna część, której jeszcze nie widzieliśmy: „A fakt, że nowa mapa jest bardzo zorientowana w lewo, sugeruje mi, że albo nie wyśrodkowali jej, albo jest inny ląd mniej więcej na południowy zachód w kierunku Bahamów.

„Cały dolny prawy kwadrat to po prostu woda, co jest bardzo dziwne na każdej mapie Rockstar”.

Niektórzy fani o sokolich oczach twierdzili również, że nowy wyciek pokrywa się z poprzednim wyciekiem mapy w październiku.

Data wydania dla GTA VI nie zostało jeszcze ogłoszone, ale ostatnia plotka udostępniona przez Dexerto sugeruje, że ogłoszenie zostanie ogłoszone 10cz rocznica GTA Onlinektóre miałoby się odbyć latem.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64148ec53bc64c55bd7f380d217fdce9&url=https%3A%2F%2Fwww.unilad.com%2Ftechnology%2Fgrand-theft-auto-6-leak-gameplay-map-release-date-299696-20230317&c=202422702454665272&mkt=fr-fr