Niespodzianki Rockstara na 10-lecie GTA V

Nie uwierzysz, to już 10 lat! 17 września 2013 roku Rockstar wydał jedną z najbardziej udanych gier w historii. I od tamtej pory nie zawiódł. Co więc szykują dla nas jego urodziny? Cóż, nie ma zapowiedzi GTA 6, jeśli na to czekaliście. Jednak do długo oczekiwanego wydarzenia pozostały jeszcze dwa dni, więc trzymajcie kciuki.

GTA Online: mnóstwo zniżek i bonusów!

W tę niedzielę w dość oczekiwany sposób uczczono 10. rocznicę GTA V. Jednak wiele osób może być nadal rozczarowanych. GTA Online oferuje mnóstwo zniżek i bonusów w grze, ale ogólnie nie jest to nic cudownego. Oprócz podziękowania graczom za ich ciągłe wsparcie, Rockstar pomyślał, że wręczy im trzy różne stroje na cześć Michaela, Franklina i Trevora. Otrzymasz także wykończenia broni inspirowane GTA V, a także bonusy w trybie klasycznym, które idealnie pasują do nowych strojów.

Aby je odebrać, wystarczy zalogować się przed 27 września i odblokować stroje „Emerytowany przestępca”, „Kumpel” i „Grupa”. Jeśli chodzi o broń, Micro SMG może poszczycić się wykończeniem „Pracownik miesiąca”, co przypomina mi film „Free Fall”, w którym Michael Douglas wariuje po złamaniu przez firmę. Dostępne jest również wykończenie „Suede Bucks” dla karabinu karabinowego oraz „Wujek T” dla starej, dobrej wyrzutni rakiet RPG.

Co nowego dla fanów NASCAR i samochodów sportowych

Samochód sportowy Bravado Hotring Hellfire jest gotowy do zakupu w Southern San Andreas Super Autos dla wszystkich fanów NASCAR Dodge. Jeśli jesteś członkiem GTA+, możesz otrzymać go za darmo w Vinewood Car Club.

Wędrując ulicami Los Santos, odwiedź swojego „wujka” Trevora i Lamara. Ich misje kontaktowe zapewnią Ci czterokrotnie więcej GTA$ i RP. Dodatkowo, jeśli weźmiesz udział w misjach Franklina mających na celu wyciek danych, otrzymasz podwójną nagrodę.

Na tym dodatkowe nagrody się nie kończą! Dołącz do misji sprzedaży w hangarze, aby podwoić premie GTA $ i RP, oraz w trybie Come Out to Play, aby potroić pieniądze i reputację.

Nowe samochody Simeona i specjalne tryby gry

Dla entuzjastów samochodów, jak zawsze, Simeon ma coś, co Cię usatysfakcjonuje w postaci nowych pojazdów prezentowanych w salonie Premium Deluxe Motorsport. Bravado Hotring Hellfire (sport), Obey 9F (sport, 50% zniżki), Bravado Buffalo S (sport), Canis Bodhi (teren) i Obey Tailgater (sedan) powracają, gotowe do wyruszenia w drogę.

Salon Luxury Autos też nie jest zły, z 40% zniżką na Obey 10F (sport) i 20% zniżką na Bravado Buffalo EVX (muscle).

Jeśli jesteś fanem serii społecznościowej, być może ucieszy Cię informacja, że ​​GTA Online oferuje czterokrotnie więcej GTA$ i RP w trybach takich jak Zombie Survival (The_Amazing_Zeph), Apocalypse od VoltycQc czy – KILLER LOOP – od Lorishark.

Wciąż jest mnóstwo okazji do zgarnięcia w grze, szczególnie jeśli jesteś członkiem GTA+. Nawet jeśli nie była to długo oczekiwana zapowiedź GTA 6 z okazji 10. rocznicy, przynajmniej fani GTA Online mają w tym tygodniu coś, co zajmie ich.

Źródło: www.autoevolution.com