Niesamowity nowy rekord prędkości w GTA 3 po ponad dwóch latach

Czas potrzebny na ukończenie Grand Theft Auto 3 wydaje się krótki, ale to wciąż ogromna gra, nawet jeśli skupiamy się wyłącznie na misjach fabularnych. I choć niektórym graczom może się to wydawać dużo czasu, wciąż istnieją sposoby na nagięcie, złamanie i przyspieszenie Grand Theft Auto 3, aby ukończyć grę w rekordowym czasie. Wdrożono więc nowe strategie prędkości, a nowy mistrz ustanowił rekord świata.

Premiera GTA 6 coraz bliżej i na nowo definiuje rekordy prędkości

Data premiery GTA 6 wreszcie nadchodzi, po tym jak w grudniu ukazał się pierwszy zwiastun nowej gry Rockstar. Jednak planując powrót do Vice City, w Liberty i Grand Theft Auto 3 jest jeszcze wiele do odkrycia. Rzeczywiście, temu klasykowi z 2001 roku, pierwszemu w pełni trójwymiarowemu GTA, udało się zoptymalizować prędkość gry, co zaowocowało nowymi rekordami.

59 minut i 43 sekundy – tyle czasu zajmuje utalentowanemu „Facetowi z mieczem świetlnym” ukończenie Grand Theft Auto 3. Aby to osiągnąć, stosuje różnorodne strategie, od prostych po złożone.

Innowacyjne techniki bicia rekordów prędkości

Jedną z stosowanych technik jest ciągła zmiana kąta kamery między standardowym i „kinowym”. To przesunięcie kamery w GTA 3 odświeża drogi przed tobą, usuwając wszystkie inne pojazdy, dzięki czemu możesz jechać tak szybko, jak chcesz, bez przeszkód w ruchu ulicznym. Ale to nie jedyna strategia, którą należy przyjąć. Rzeczywiście, „Guywithalightsaber” ustanawia rekord świata, grając na znacznikach misji i powtórkach.

Zapisując powtórkę po wejściu na znacznik misji, możesz ją odtworzyć przy następnym wejściu na znacznik misji, dzięki czemu gra będzie wyglądać tak, jakbyś przyjął dwie misje w tym samym czasie – co pozwala na ich jednoczesne wykonanie .

Pozwala to wykorzystać system postępów w grze, który dba jedynie o liczbę ukończonych misji, a nie o konkretne misje. Dlatego powtarzając sztuczkę ze znacznikiem i powtórką, możesz od razu przyjąć i „ukończyć” pięć misji i przejść do dalszej części gry bez konieczności robienia czegokolwiek.

Rekord pobity po dwóch latach wysiłków

Poprzedni rekord świata w Grand Theft Auto 3 został ustanowiony w grudniu 2021 roku przez „Anti”. „Facet z mieczem świetlnym” pobił rekord Antia o sześć sekund – komuś zajęło dwa lata pobicie rekordu o sześć sekund. To ogromne osiągnięcie i doskonałe preludium do AGDQ, który rozpoczyna się w niedzielę 14 stycznia.

Jeśli jesteś wielkim fanem Rockstar, sprawdź najlepsze mody do GTA 5 na rok 2024. Możesz także wypróbować jedne z największych gier typu sandbox dostępnych na PC.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub sprawdzić nasze narzędzie do śledzenia ofert PCGN, aby uzyskać świetne oferty.

Źródło: www.pcgamesn.com