Niesamowity klip GTA Online pokazuje odrzutowiec ledwo uciekający z pocisku


Grand Theft Auto 5 oferuje niesamowitą okazję do wyczynów kaskaderskich, a czasami mogą się nawet zdarzyć przypadkowo, na przykład, gdy użytkownik Reddit Jai-II-S006 leciał swoim odrzutowcem nad Los Santos. Zabawna jazda była bardzo bliska katastrofy po wybuchu ostrzeżenia o pociskach, ale GTA Online bogowie musieli uśmiechać się do gracza, ponieważ w cudowny sposób samolot i pilot uciekli bez szwanku.

Gracz opublikował swoje wideo online, które zaczęło się od pokazania dość spokojnego lotu nad międzynarodowym lotniskiem Los Santos. Wkrótce jednak zostaje zakłócony przez nadlatujący pocisk i sygnał dźwiękowy, który ostrzega o namierzeniu pocisku samonaprowadzającego. Na szczęście, być może dzięki szybkiemu refleksowi, szczęściu lub obu, pocisk przeciwlotniczy wydaje się nigdy nie doganiać samolotu. Tak więc to niezamierzone GTA jet stunt miał szczęśliwe zakończenie – przynajmniej jeśli chodzi o wideo.

GAMERANT WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Basen chroni awarię GTA 5 przed katastrofą

Gdy rakieta się zbliża, pilot obraca samolot, wojskowy odrzutowiec o nazwie Mammoth Hydra, który jest jednym z najdroższych GTA Online z ceną prawie 4 000 000 USD. Dzięki oszałamiającej szybkości odrzutowca doskonale dopasowuje się do prędkości pocisku samonaprowadzającego, tworząc komiczny pościg. Pilot cały czas ostro skręca samolot i udaje mu się uniknąć kontaktu.

Pocisk wydaje się oddalać zaledwie kilka centymetrów od samolotu, ale nie wybucha. Zamiast tego pocisk wyczerpuje się około dziesięć sekund później i odpada, po czym eksploduje nad międzynarodowym lotniskiem Los Santos, pozostawiając szczęśliwego gracza i jego drogi wojskowy odrzutowiec bez zadrapania. Podczas gdy odwracanie się i próba uniknięcia pocisku mogła pomóc uniknąć pewnej śmierci, fakt, że strzelec nie zdecydował się na samodetonację pocisku, zdecydowanie uratował życie pilotowi Hydry.

Gracz ujawnił, że nie zna twórcy pocisku i że co najmniej czterech graczy próbowało ich zabić, ale kilka komentarzy Reddita sugerowało, że prawdopodobnie jest to ciężarówka artyleryjska o nazwie Czarnobog. GTA OnlineHVY Chernobog to pojazd wojskowy z pociskami przeciwlotniczymi, które pozwalają graczom wystrzelić do pięciu pocisków samonaprowadzających w jednej serii. Behemot o wartości ponad 3 milionów dolarów ma w sumie 15 luf, które wystrzeliwują pociski samonaprowadzające, które są większe niż te z naczepy przeciwlotniczej. Niezależnie od tego, skąd pochodzi pocisk, warto obejrzeć ten zabawny klip.


Grand Theft Auto 5 jest już dostępny na PC, PS3, PS4, PS5, Xbox 360, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: GTA Online: 10 najlepszych pojazdów terenowych i ile kosztująŹródło : https://gamerant.com/gta-online-jet-missile-escape-incredible-video-clip/