Niepewna przyszłość Red Dead Redemption: w kierunku RDR 3 w 2030 roku?

Zanurzamy się w świat gier wideo z cierpliwym oczekiwaniem na entuzjastów Red Dead Redemption. Ponieważ Red Dead Redemption 2 zbliża się do szóstej rocznicy powstania bez oficjalnej zapowiedzi trzeciej części, do premiery Red Dead Redemption 3 może minąć jeszcze kilka lat. Długi cykl rozwoju GTA 6, potwierdzony dziewięć lat po premierze GTA 5, może posłużyć za wzór dla przyszłych tytułów Rockstar.

Niepewna przyszłość serii Red Dead Redemption

Obecnie losy serii Red Dead Redemption pozostają niejasne. Wciągające i bogate doświadczenie Red Dead Redemption 2 w zachodnim wszechświecie sprawiło, że fani chcą więcej. Biorąc jednak pod uwagę milczenie Rockstara w sprawie trzeciej części, jej premiera wydaje się odległa. Przypomina to atmosferę po GTA 5, kiedy fani spekulowali przez lata, zanim GTA 6 zostało potwierdzone.

Reputacja Rockstar związana z tworzeniem dużych i złożonych światów gier oznacza, że ​​dłuższe czasy produkcji stają się normą w miarę postępu technologii tworzenia gier. Chociaż Red Dead Redemption 3 z pewnością może pojawić się na kartach, światło dzienne może ujrzeć światło dzienne dopiero na początku lat 30. XX wieku. Nadal możliwe jest, że Rockstar po cichu nad nim pracuje, ale nie potwierdzają tego żadne konkretne dowody.

Poza tym, biorąc pod uwagę, że na horyzoncie pojawia się GTA 6, jest mało prawdopodobne, aby Rockstar chciał zbyt szybko przyćmić ją kolejną dużą premierą. Tylko czas pokaże, czy i kiedy Red Dead Redemption 3 stanie się rzeczywistością, pozostawiając fanów czekających i mających nadzieję na oficjalne wieści.

Źródło: www.bing.com