Nienawidzę tego, że znowu zagram w GTA Online


Nadchodząca aktualizacja GTA Online Drug Wars pokazuje, że Rockstar jeszcze się nie skończył, co czyni go bardziej atrakcyjną perspektywą dla powracających graczy.


Grand Theft Auto Online można krytykować z wielu powodów, ale jest też wiele zachęt do powrotu do gry, zwłaszcza w ostatnich dniach. Jako najbardziej skrupulatnie aktualizowana właściwość Rockstar, wydaje się, że prawie zawsze ma coś do zaoferowania graczom. Nawet ci, którzy nie są fanami serii, muszą przyznać, że ma ona wiele do zaoferowania.


Grand Theft Auto Online uruchomiono wkrótce potem Grand Theft Auto 5wydanie, reprezentujące pierwszą wyprawę serii w dedykowany tytuł dla wielu graczy. online okazał się wielkim sukcesem, przynosząc jedną z największych gier Rockstar, a firma to odnotowała. GTA Online była regularnie aktualizowana, dodając nowe samochody, misje i inne funkcje, aby jeszcze bardziej rozszerzyć grę. Jeśli GTA 6 ma swoje własne GTA Online, ten schemat prawdopodobnie będzie kontynuowany. Ten potop treści, najmu GTA Online rosną większe niż większość gier kiedykolwiek mogłaby, może być największą siłą gry.

EKRAN WIDEO DNIA

Powiązane: GTA Online: Kultowe samochody z filmów i programów telewizyjnych, które musisz zrobić w następnej kolejności


GTA Online wydaje się nigdy nie przestać rosnąć

Napady w Grand Theft Auto 5 GTA Online

Ktoś, kto grał Grand Theft Auto Online w momencie wydania przed odejściem, po powrocie znalazłoby ogromną ilość nowej zawartości. Nowe dodatki, takie jak przedsięwzięcia kryminalne i litania dodanych historii, sprawiły, że jest większy niż większość gier na rynku i wciąż się rozwija. Ta ciągła kropla aktualizacji zrobiła więcej niż cokolwiek innego, aby zachować GTA Online istotne, nawet biorąc pod uwagę bardzo rozpoznawalną nazwę franczyzy. Zbliżający się dodatek do aktualizacji Los Santos Drug Wars dla GTA Online będzie tylko najnowszą zawartością, która przyciągnie graczy.

Kolejna rzecz, dla której działa GTA Onlineco dziwne, może być zamknięciem Red Dead Online. RODOBaza graczy pozostała bez gry, którą mogliby nazwać swoją po zakończeniu usługi, a to może się dobrze skończyć GTA Online. Jako kolejna piaskownica o tematyce kryminalnej dla wielu graczy stworzona przez Rockstar, wydaje się najbardziej logicznym wyborem dla zniechęconych RODO graczy do migracji. Przyzwyczajenie się do tego zajmie trochę czasu ze względu na różne mechaniki między grami, ale w międzyczasie będą mieli wiele do zrobienia. GTArozwój boli Red Dead Onlineaktualizacje mogą być dla niektórych bolączką, ale to raczej nie zaszkodzi GTA Online ogólnie.

GTA OnlineOstatnią zaletą, jakkolwiek dziwnie to brzmi, jest jego popularność. Grand Theft Auto Online jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier na świecie, o czym może świadczyć liczba graczy. Popularna marka i częste aktualizacje utrzymują ją w oczach opinii publicznej, zarówno dzięki serwisom informacyjnym o grach, jak i twórcom treści. Jeśli potencjalni gracze wciąż słyszą o GTA Online, będą wystarczająco zainteresowani, aby go poszukać i wypróbować na sobie. Dzięki temu baza graczy w grze będzie rosła z pomocą Grand Theft Auto Onlinegrudniowa aktualizacja, o której wielu prawdopodobnie już wie.

Grand Theft Auto Online to gra, która wydaje się być zawsze w wiadomościach, do tego stopnia, że ​​można się zmęczyć słuchaniem o niej. Jednak jego zalety są trudne do zignorowania, a jeśli nie zdarzy się jakaś nieprzewidziana katastrofa, jest mało prawdopodobne, że przestanie rosnąć w najbliższym czasie. Chociaż gracz może nie chcieć się do tego przyznać, nie byłoby niespodzianką, gdyby został wciągnięty w grę Grand Theft Auto Online.

Więcej: Najlepsze mieszkania w GTA Online, dzięki którym unikniesz GrieferówŹródło : https://screenrant.com/grand-theft-auto-online-drug-wars-gta-update/