Następne GTA 6 może oznaczać tę generację

Grand Theft Auto 6: najbardziej oczekiwana gra Rockstar

Grand Theft Auto 6 to najbardziej oczekiwana gra z flagowej serii Rockstar, nad którą prace trwały dziesięć lat. Studio znane jest z jakości swoich gier, o czym świadczą takie tytuły jak GTA 5 i Red Dead Redemption 2. GTA 6 może wnieść jeszcze więcej innowacji do gatunku otwartego świata, ale oczekiwania powinny być umiarkowane.

Grand Theft Auto 6: Dziesięć lat w przygotowaniu

Patrząc wstecz, może się wydawać, że nie było to tak dawno temu, ale ostatnie GTA zostało wydane w 2013 roku. W tym czasie technologia, rozwój gier wideo i branża poczyniły ogromne postępy. Przy całym tym czasie rozwoju oraz udoskonalaniu technologii i grafiki, Grand Theft Auto 6 może wykorzystać i pokazać najwyższy potencjał sprzętu konsolowego dziewiątej generacji.

Grand Theft Auto 5: Cud techniczny

Chociaż miło wspominam okropne ekrany ładowania, które były plagiatem początkowych momentów Grand Theft Auto 5, ta gra przewyższała wszystko, czego doświadczyłem w siódmej generacji. W porównaniu do swojej poprzedniczki, GTA 5 nie tylko oferowało najnowocześniejszą jak na swoje czasy grafikę, ale wypchnęło sprzęt tamtej epoki do granic możliwości i dostarczyło naprawdę fenomenalnych wrażeń.

Dzięki możliwości utrzymywania stałej liczby klatek na sekundę, płynnemu przełączaniu się między trzema bohaterami w rozległym, otwartym świecie, przeżywaniu ekscytującej historii opowiedzianej z klasą i misjach pełnych emocji, GTA 5 zyskało miano jednej z najważniejszych odsłon serii Siódma i ósma generacja, jedna z najlepszych gier wideo, jakie kiedykolwiek stworzono.

Grand Theft Auto 6 może być kolejną odpowiedzią Rockstar na otwarte światy

Chociaż GTA 5 dobrze radziło sobie z otwartym światem, większość tych gier miała charakter formalny i restrykcyjny. Schemat firmy Ubisoft zakładający zaśmiecony interfejs użytkownika, dziennik wypełniony misjami i listą rzeczy do zrobienia oraz ciągłe dialogi prowadzone przez postacie próbujące poprowadzić gracza liniową ścieżką, zamiast czerpać zyski. formalne i restrykcyjne, dopóki Nintendo nie zrewolucjonizowało gatunku otwartego świata w 2017 roku dzięki The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Dzięki doświadczeniu Rockstar Games w zakresie jakości i nawykowi dostarczania zawsze innowacyjnych gier, zamiast ulegać stagnacji. Trudno sobie wyobrazić, że firma popełni błąd, jeśli chodzi o potencjalnie sztandarowe doświadczenie tej generacji.

Umiarkowane oczekiwania Cię nie zawiodą

Pomimo tych wszystkich faktów, zawsze najlepiej jest złagodzić nasze oczekiwania i pozwolić, aby sprawy potoczyły się naturalnie. Ostatecznie Rockstar to firma, której ostatecznym celem jest generowanie przychodów. Po wydaniu GTA 5 kilku prominentnych pracowników opuściło studio, co może, ale nie musi, wiązać się z Grand Theft Auto 6.

To powiedziawszy, zawsze należy mieć nadzieję na najlepsze i przygotować się na najgorsze. Pierwsze spojrzenie na tę nadchodzącą instalację jest tuż za rogiem i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak to wszystko się rozegra.

Źródło: exputer.com