Następna aktualizacja GTA Online dokucza Obcym ​​i Powrotowi doktora Friedlandera


GTA OnlineNastępna aktualizacja ma nowy zwiastun i zapowiada więcej wojen narkotykowych, kosmitów i powrót znajomej twarzy z Grand Theft Auto V’s historia. GTA Online wciąż ma się dobrze prawie dziesięć lat po pierwotnym wydaniu i robi wszystko, co w jego mocy, aby utrzymać jak największe zaangażowanie graczy. Rockstar zaczął również rozmieszczać zawartość w swoich większych aktualizacjach, aby zapewnić bardziej stabilny strumień treści w grze. W ciągu ostatnich kilku lat zostało to w dużej mierze ograniczone do dwóch dużych aktualizacji treści co około 6 miesięcy, ale pozostawia to duże luki dla graczy poza tym.

Ostatnia duża aktualizacja, Los Santos Drug Wars, była pierwszą, która podzieliła zawartość na części, aby uczynić ją bardziej zrównoważoną. W przyszłym tygodniu zostanie wydana ostatnia część tej aktualizacji, znana jako The Last Dose, a Rockstar Games przygotowało dla nas zupełnie nowy zwiastun. GTA OnlineNastępna aktualizacja zostanie wydana 16 marca. Zwiastun jest dość krótki, ale pozwala nam spojrzeć na absurd tego wszystkiego i ujawnia, że ​​​​UFO i obcy będą odgrywać pewną rolę (jak w psychodelicznej podróży), a terapeuta Michaela, dr Friedlander, powraca. W tej chwili nie jesteśmy pewni, jaka jest rola Friedlandera, ale biorąc pod uwagę, że ta aktualizacja dotyczy narkotyków… może próbować zaoferować inne formy terapii, stając się jakimś baronem narkotykowym. Możesz sprawdzić zwiastun poniżej.

W Grand Theft Auto V, dr Friedlander służy jako terapeuta Michaela, dopóki nie zawiera umowy na program telewizyjny. Mówi Michaelowi, że będzie musiał znaleźć nowego terapeutę I użyje Michaela jako inspiracji do serialu. Michael może następnie zabić doktora Friedlandera lub pozwolić mu uciec, co pozwoli graczom otrzymać od niego wiadomość e-mail, w której podziękuje Michaelowi za pozwolenie na opowiedzenie jego historii. Powiedziawszy to, wydaje się, że kanoniczną decyzją jest to, że Friedlander żył i zaczął robić swój program telewizyjny.

Co myślisz o GTA Onlinenastępna aktualizacja? Daj znać w komentarzu lub wpadnij do mnie Twitter @Cade_Onder.

Źródło : https://comicbook.com/gaming/news/gta-5-online-the-last-dose-update-trailer-dr-friedlander/