Najważniejsze wskazówki dotyczące gier na ten tydzień: Persona 3, GTA 5 i nie tylko

Podstawowe informacje na temat Star Wars Outlaws

Następna gra Massive Entertainment, Star Wars Outlaws, obiecuje zanurzyć się w uniwersum sagi, ale nie w stronę Jedi ani Mocy. Przedstawia przygody przemytnika w formacie otwartego świata obejmującego kilka planet. Gra zaplanowana jest na rok 2024 i ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Dowiedz się wszystkiego, co wiemy o tej nowej przygodzie w odległej galaktyce.

Grand Theft Auto V wkrótce opuści Xbox Game Pass

Jeśli przywykliście do grania w Grand Theft Auto V lub GTA Online w ramach Game Passa, wiedzcie, że gra powinna opuścić platformę za około dwa tygodnie. Dlatego rozsądnie byłoby zdobyć kopię, aby kontynuować swoją przestępczą działalność w grze.

Gry niezbędne, aby dobrze rozpocząć rok

Aby dobrze rozpocząć nowy rok, przedstawiamy wybór gier, których nie można przegapić. Być może niektórych z nich nie było na Twojej liście gier do wypróbowania, a może po prostu leżą w Twoich zaległościach. Jeśli tak, potraktuj to jako przypomnienie, aby w końcu uporać się z tą stale rosnącą listą.

Skorzystaj z wyprzedaży w całym „Remedyverse”

Jeśli niedawno zdecydowałeś się na Alan Wake II, a nie wypróbowałeś jeszcze innych tytułów z połączonego uniwersum Remedy Games, czas rzucić okiem na Epic Games Store. W okresie sprzedaży Developer Spotlight gry Alan Wake Remastered, Alan Wake American Nightmare, Control, a także standardowe i luksusowe wersje Alana Wake II korzystają z hojnych rabatów.

Źródło: www.yahoo.com