Najszybsze samochody w GTA 5 według prędkości

Najszybsze samochody w GTA 5 Online według prędkości

Jedną z największych atrakcji GTA 5 Online są doskonałe wrażenia z jazdy. Kupowanie samochodów, ulepszanie ich i włóczenie się po ulicach Los Santos to niezaprzeczalna przyjemność. Na tej liście dokonamy przeglądu najszybszych samochodów w GTA 5 Online, uszeregowanych według prędkości.

BF Weevil na zamówienie

Możesz być zaskoczony, widząc ten samochód na najwyższej pozycji wśród wielu imponujących supersamochodów w grze. Ten mały samochód typu muscle car to prawdziwy demon prędkości, osiągający prędkość maksymalną 221,28 km/h, która pokonuje zaledwie drugi najszybszy samochód na tej liście. BF Weevil Custom został dodany do gry podczas aktualizacji Criminal Enterprises.

Obecnie jego zakup w Benny’s Original Motorworks kosztuje 980 000 dolarów, co nie jest tanie, ale wciąż tańsze niż niektóre supersamochody pomimo jego doskonałej prędkości. Jeśli zastanawiasz się, na jakim typie samochodu opiera się jego unikalna konstrukcja, to tak naprawdę jest to VW Rat Rod Beetle!

Ocelot Parias

Ocelot Pariah był najszybszym samochodem w GTA 5 Online przez długi czas, dopóki nie pojawił się BF Weevil Custom i ledwo go zdetronizował. To powiedziawszy, myślę, że wielu graczy doceni sportową estetykę premium Ocelot Pariah. Jego prędkość maksymalna wynosi 218,87 km/h, czyli nadal jest bardzo, bardzo duża. Samochód został dodany podczas aktualizacji Skok na koniec świata i od tego czasu stał się podstawowym pojazdem w garażach wielu graczy.

Ocelota Pariah można kupić w Legendary Motorsports za 1 420 000 dolarów, co nie jest tanie. Ale otrzymasz jeden z najszybszych samochodów w grze, oparty na prawdziwym Astonie Martinie V12 Zagato, więc będziesz dobrze wyglądać za kierownicą tego hot roda.

Grotti Italia RSX

Grotti Italia RSX rozwija prędkość maksymalną 217,74 km/h, czyli bardzo blisko Ocelot Pariah. Jest to jednak niesamowity supersamochód, który został dodany podczas aktualizacji Cayo Perico Heist. Opiera się na Ferrari SF90 Stradale, drogim samochodzie w prawdziwym życiu, a także w GTA 5 Online.

Można go kupić w Legendary Motorsports za 3 465 000 dolarów. To nie jest tanie, ale jeśli chcesz niesamowitego pojazdu Ferrari w GTA 5 Online, będziesz musiał rozbić bank!

Pfistera 811

Pfister 811 rozwija prędkość maksymalną 213,24 km/h, czyli nadal bardzo szybko, ale zaczyna odstawać od pierwszej trójki. Pfister 811 ma kultowy design Porsche 918, więc nic dziwnego, że wygląda niesamowicie.

Został dodany do gry podczas aktualizacji „Dalsze przygody w finansach i zbrodniach” i można go kupić w Legendary Motorsports za 1 135 000 dolarów, co nie jest takie złe, biorąc pod uwagę, jak fajny jest ten samochód.

Grotti Itali GTO Stinger TT

Grotti Itali GTO Stinger TT rozwija prędkość maksymalną 212,43 km/h, czyli jest praktycznie identyczna z Pfister 811. To powiedziawszy, Grotti Itali GTO Stinger TT korzysta z kilku całkiem szalonych ulepszeń ekskluzywnego PS5/XBX Zestaw modernizacyjny HSW, który może rozpędzić go do szalonej prędkości 168,50 mil na godzinę (271,17 km/h).

Grotti Itali GTO Stinger TT został dodany podczas aktualizacji Mercenaries, a jego konstrukcja opiera się na prawdziwym supersamochodzie Ferrari Roma. Ci, którzy chcieliby zdobyć to szybko wyglądające Ferrari, mogą je kupić w Legendary Motorsports za 2 380 000 dolarów.

Dotyczy to pięciu najszybszych samochodów w GTA 5 Online. Wszystkie te samochody są niesamowite na swój sposób i każdy z nich będzie świetnym dodatkiem do Twojego garażu, jeśli masz środki na ich zakup w GTA 5 Online!

Źródło: www.escapistmagazine.com