Najszybsze procesory graficzne do gier w Chinach uzyskują o 20% wzrost wydajności w GTA V – Moore Threads Procesory graficzne w dalszym ciągu niwelują różnicę w wydajności dzięki dojrzałym sterownikom

Wydajność zwiększona o 20% w Grand Theft Auto V, nowe ulepszenia dla kart graficznych do gier MTT S70 i S80

Poprawiona wydajność w grach

Firma Moore Threads wypuściła nowy sterownik do swoich gamingowych kart graficznych MTT S70 i S80, zapewniający znaczny wzrost wydajności w czterech grach, na przykład 20% w Grand Theft Auto V. Oprócz tej znaczącej poprawy wydajności, inne tytuły, takie jak Lost Ark, Na wzrostach rzędu 10% skorzystają także Valorant i Assetto Corsa. Udoskonalenia te stanowią poważny krok naprzód w przypadku najlepszych chińskich kart graficznych do gier dostępnych na rynku.

Poprawki błędów i ulepszenia

Oprócz poprawy wydajności, nowy sterownik wprowadza także szereg poprawek błędów, które stanowią powtarzający się problem od czasu wprowadzenia na rynek gamingowych kart graficznych Moore Threads. W sumie wprowadzono 34 poprawki, w tym poprawki dotyczące awarii, niebieskich ekranów, problemów z wyświetlaniem i brakiem reakcji, i wydaje się, że firma pilnie pracuje nad rozwiązaniem tych problemów, aktualizując średnio co miesiąc.

Znaczenie sterowników w wydajności karty graficznej do gier

W grach sterowniki są tak samo ważne jak sam sprzęt. Chociaż Moore Threads jest mniejszy niż niektórzy z jego konkurentów, jego regularne aktualizacje sugerują możliwy przyszły wzrost wydajności. Podobnie jak Intel, kolejna firma, która musiała wydać liczne aktualizacje w celu ulepszenia swoich procesorów graficznych Arc, prawdopodobne jest, że podobnego wzrostu wydajności można spodziewać się w przypadku przyszłych sterowników Moore Threads.

Pomimo trudnych czasów dla Moore Threads w związku z sankcjami nałożonymi przez Stany Zjednoczone, firma w dalszym ciągu dostarcza comiesięczne aktualizacje, chociaż poprawa wydajności w najnowszej aktualizacji może wydawać się mniej imponująca niż w listopadzie, w którym odnotowano znacznie bardziej znaczące zyski.

Źródło: www.tomshardware.com