Najśmieszniejsze misje w Grand Theft Auto


Grand Theft Auto to seria znana z tego, że jest przesadzona i śmieszna, ale niektóre misje w grach są absurdalne nawet jak na standardy tej serii. Strzelaniny, napady i napady są na porządku dziennym GTA wszechświecie, więc potrzeba czegoś naprawdę dziwacznego, aby zrobić plusk. W jakiś sposób kilka misji z serii wyróżnia się czystą śmiałością.


Każdy Grand Theft Auto Gra wymaga od bohatera podjęcia długiej serii przestępczych operacji, aby wyjść na szczyt. Na początku gry zwykle zaczynają od małych rozmiarów, rosnąc, dopóki nie będą w stanie stoczyć bitwy z najpotężniejszymi postaciami w przestępczym półświatku. W trakcie tych zadań mierzą się z całymi gangami, czasami w pojedynkę, i raz po raz uciekają przed policją. Grand Theft Auto ma wiele satysfakcjonujących misji, ale te, które wykraczają poza to, są często najważniejszymi punktami ich gier. Nawet wśród tych dzikich misji jest kilka, które są nawet śmieszne dla świata GTA.

EKRAN WIDEO DNIA

Powiązane: Największą straconą szansą GTA 4 była postać DLC


Ryder i CJ Rob w wojsku w GTA: San Andreas

Ryder jest jednym z Grand Theft Auto: San Andreas’najbardziej zapadające w pamięć postacie. Jest najzabawniejszym członkiem ekipy Grove Street i ma mnóstwo najlepszych scen i kwestii. Gracz może dobrze przyjrzeć się poziomowi kompetencji Rydera na wczesnym etapie, kiedy próbuje obrabować pizzerię, mając na celu zdjęcie kapelusza w przebraniu. Mimo to Ryder nie zajmuje dużo czasu, by zasugerować, aby CJ spróbował napadu daleko poza ich zasięgiem.

w misji”Okradanie wujka Sama”, Ryder sugeruje, że on i CJ powinni obrabować lokalną bazę wojskową w celu zdobycia broni. CJ kwestionuje to, ale ze względu na jego lojalność cecha GTA 6bohaterowie mogliby uczyć się od CJ, on i tak w końcu idzie w parze. Jak można się spodziewać, jest to dość skomplikowane jak na tak wczesną misję. CJ musi znaleźć sposób, aby zakraść się do bazy, a następnie powstrzymać żołnierzy, którzy próbują strzelać do Rydera podczas ładowania skrzyń z bronią. W końcu muszą uciec z powrotem na Grove Street ze swoimi nieuczciwie zdobytymi zdobyczami, a Ryder rzuca skrzyniami z materiałami wybuchowymi, aby zdjąć żołnierzy z ogona.

Okradanie wujka Sama” to misja o absurdalnej skali, zwłaszcza że ekipa Grove Street była wtedy tylko na poziomie ulicy. Jeszcze bardziej absurdalny jest fakt, że Ryder oferuje tę misję bardzo wcześnie, w ciągu pierwszych kilku godzin rozgrywki. Trzeba przyznać, że fakt to, że to robi, jest świetną demonstracją jego nadmiernej pewności siebie i szkoda, że ​​​​staje się Ryder San Andreasnajwiększa stracona szansa po zwrocie akcji. San Andreas nie ma innej misji w pobliżu tej wspaniałej przez następne kilka godzin, co jeszcze bardziej podkreśla jej absurdalność.

GTA 5’s Merryweather Heist widzi, jak gang kradnie superbroń

Michael skrada się wokół kontenerowca w Napadzie na Merryweather w Grand Theft Auto 5

Napady z Grand Theft Auto 5 są prawdopodobnie najbardziej znaną cechą gry, być może nawet bardziej niż trio grywalnych postaci. Napady są zasadniczo własnymi mini-łukami w rozdziałach historii, wymagającymi kilku misji przygotowawczych, a także wyboru załogi, zanim będzie można je podjąć. Większość napadów kończy się dużą wypłatą dla bohaterów, ale The Merryweather Heist prawie stawia gang w znacznie bardziej tragicznych okolicznościach ze względu na ich cel.

W napadzie na Merryweather, GTA 5 Trio realizuje plan kradzieży cennego ładunku z prywatnej organizacji wojskowej w Grand Theft Auto 5prawdopodobnie pierwszy grywalny napad demonicznego Trevora po prologu. Misje są tak niebezpieczne, jak się wydaje, a wszyscy trzej muszą współpracować, aby wyeliminować strażników i ukraść to, czego potrzebują. Napięcie jest wysokie i wydaje się, że jeśli raz się pomylą, wszyscy zostaną pokonani przez armię najemników. Niezależnie od tego, czy gracz wysadzi statek w powietrze, czy też ukradkiem ukradnie urządzenie, ujdzie mu to na sucho, tylko po to, by odkryć, że właśnie ukradł broń nuklearną.

Powiązane: GTA 6 mogłoby być lepsze bez wielu zakończeń

Po napadzie Lester wyjaśnia, że ​​nie mogą zatrzymać ani sprzedać broni, ponieważ wszyscy byliby za to ścigani i zabici, więc porzucają ją i kończą bez zysku netto z napadu. Spośród wszystkich napadów w GTA 5, Merryweather Heist wyróżnia się, mimo że zasadniczo nie ma nagrody. Pokazało, że Michael, Franklin i Trevor są Grand Theft Autonajwiększych geniuszy przestępczości, mimo że wynik był daleki od tego, czego się spodziewali.

Gracze ratują świat w Napadzie na koniec świata w GTA Online

Sterowiec ze zwiastuna Doomsday Heist w Grand Theft Auto Online

W Grand Theft Auto Online, podobnie jak w innych grach z serii, bohaterowie nie są bohaterami w żadnym sensie. Prawie wszystkie ich misje obejmują popełnianie różnego rodzaju przestępstw w imię zysku, w większości przypadków bez wyrzutów sumienia. Jest jednak jedna misja GTA Online to to zmienia. W Napadzie na koniec świata niewielka grupa lokalnych przestępców może uratować świat.

W Doomsday Heist miliarder Avon Hertz werbuje graczy do walki z mężczyzną o imieniu Bogdan, który planuje atak na Stany Zjednoczone. Jednak w zwrocie większym niż powrót Franklina GTA Online, okazuje się, że Avon jest prawdziwym złoczyńcą, ponieważ Bogdan próbował powstrzymać go przed użyciem stworzonej przez siebie sztucznej inteligencji do zdetonowania całej broni nuklearnej na świecie. Stamtąd gracze muszą zmienić cele i zniszczyć wszystkie kopie zapasowe jego programu AI Avon. Dochodzi do tego w powietrznym pościgu, w którym gracze pilotują uzbrojone plecaki odrzutowe, aby raz na zawsze zniszczyć Avon.

Skok na koniec świata tymczasowo się zmienia GTA Online z kryminalnej piaskownicy w thriller szpiegowski. Avon jest zdecydowanie jedną z najbardziej nikczemnych postaci w całym Grand Theft Auto serii, starając się zniszczyć całą cywilizację ze względu na własne ego. Można śmiało powiedzieć, że praktycznie nie GTA Online gracze spodziewali się, że ich postacie w pewnym momencie uratują świat i kiedy rozważa się powrót do gry GTA Online ponownie, genialnie imponujący Doomsday Heist powinien być jednym z głównych powodów, ponieważ jest to najbardziej absurdalna misja w Grand Theft Auto historia.

Grand Theft Auto stworzył franczyzę z przesuwania koperty, a każda gra ma swoje momenty, które wykraczają poza szczyt. Jednak raz na jakiś czas pojawi się misja, która wykracza poza zwykłe kryminalne wybryki, jakich można by się spodziewać po serii. Te naprawdę zuchwałe misje to dzika zmiana tempa, która jak na ironię idealnie pasuje do gry Grand Theft Auto wszechświat.

Więcej: GTA i Red Dead NPC Bohaterowie Rockstar prawdopodobnie chcieliby zabijać

Źródła: Rockstar Games/YouTube, Wiadomości GTA/Twitter

Źródło : https://screenrant.com/grand-theft-auto-most-ridiculous-missions-heists/