Najrzadsza edycja GTA V z błędem fabrycznym – ciekawostka dla kolekcjonerów

Najrzadsza edycja GTA V z błędem fabrycznym

Wydanie gry, które z czasem może stać się przedmiotem kolekcjonerskim. Rockstar używa tego samego stylu siatki od czasu GTA III, ale najrzadsza edycja GTA V ma wadę fabryczną.

Z ponad 180 milionami sprzedanych gier, GTA V nie znika z półek od prawie 10 lat, ale na pewno tak jest najrzadsza edycja. W sklepach pojawia się coraz mniej gier w formacie fizycznym ze względu na koszty produkcji, ale GTA V jest jednym z tych, które wciąż można kupić.

Wada fabryczna na okładce

Pewnego dnia trochę się spieszyli z produkcją i gra wyszła z wydrukowaną niewłaściwą okładką. Najrzadsza okładka GTA V ma błąd fabryczny, który polega na źle przyciętym niebieskim sztandarze PS4 na górze okładki.

Na udostępnionych forach Reddit pojawiły się zdjęcia fizycznej edycji GTA V na PS4 z błędnie wydrukowaną okładką. Jest dobrze wydrukowany, ale źle przycięty. Widać, że prasa drukarska, z której wyszła ta okładka, nie była do końca skalibrowana i wyszło kilka źle dociętych okładek.

Kolekcjonerska edycja

Istnieją edycje gier, które przewartościowują swoją cenę na rynku wtórnym lub kolekcjonerskim ze względu na wiek, stan zachowania lub specyfikę projektu. Nie wiemy, czy tak będzie w przypadku tej kopii, ale być może ta edycja z błędem fabrycznym również stanie się przedmiotem kolekcjonerskim w przyszłości.

Może pewnego dnia ten użytkownik również znajdzie edycję GTA VI ze źle przyciętą okładką i tym, że trzyma ją obok, byłaby to imponująca kolekcja. Chociaż w tej chwili nie ma konkretnej daty pojawienia się kolejnej gry z serii, według Take-Two GTA VI może pojawić się między 2024 a 2025 rokiem.

Zapieczętowany błąd drukarski, którego nie widzisz na co dzień.

Źródło: https://www.ruetir.com/2023/05/the-rarest-edition-of-gta-v-has-a-manufacturing-defect/.