Najnowsza aktualizacja GTA Online przywraca martwą postać. Zgadnijcie, kto wraca


Gracze popularnej gry wideo, Grand Theft Auto V, mogli pomyśleć, że dr Friedlander, terapeuta Michaela, nie żyje i został pochowany, ale najnowsza aktualizacja GTA Online dowodzi, że jest inaczej. Aktualizacja Last Dose przywraca postać do życia i stawia go w nieoczekiwanej roli potencjalnego lorda narkotykowego.

Wiadomość ta wywołała poruszenie wśród fanów gry, którzy z niecierpliwością wyczekiwali aktualizacji. Zwiastun Last Dose ujawnia, że ​​dr Friedlander knuł coś podejrzanego, prawdopodobnie sprzedając psychodeliki swoim pacjentom. Nie jest to do końca zaskakujące, biorąc pod uwagę jego dziwaczną osobowość i satyryczne podejście gry do Hollywood.

Ci, którzy grali w Grand Theft Auto V, być może pamiętają, że Michael i dr Friedlander pokłócili się, a terapeuta opuścił Los Santos, twierdząc, że podpisał kontrakt telewizyjny i książkowy. Jednak zagroził również, że opowie historię Michaela pod pseudonimem, co doprowadziło do wyboru przez gracza, czy pozwoli mu odejść, czy go wyeliminuje.

Teraz wygląda na to, że Rockstar Games podjęło decyzję, że dr Friedlander został zwolniony, pozwalając mu żyć w sławie. Nie jest jednak jasne, czy przeżyje ostatnią aktualizację GTA Online, ponieważ gracze mogą otrzymać zadanie zabicia go.

Przeczytaj także | Rockstar Games popycha GTA 5 do przodu dzięki najnowszej aktualizacji — ulepszonym bezpieczeństwu, wydajności i nie tylko

Niezależnie od jego losu powrót doktora Friedlandera do gry po tak długim czasie zachwycił fanów, którzy nie mogą się doczekać, aby zobaczyć go w jeszcze dziwniejszej roli. Wraz z ciągłym rozwojem GTA Online w ciągu ostatniej dekady, zawsze czekają na graczy nowe niespodzianki.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640de213714c4fb1bf0cd5ee5b648d51&url=https%3A%2F%2Fwww.hindustantimes.com%2Ftechnology%2Fgta-online-s-latest-update-brings-back-dead-character-guess-who-is-coming-back-101678599636426.html&c=893803684492299446&mkt=fr-fr