Najnowsza aktualizacja GTA Online przenosi graczy na motocykle wszystkich rozmiarów


Liście się zmieniają, temperatury spadają, a w Los Santos nadszedł czas, aby gracze wskoczyli na swoje motocykle w GTA Online. Niezależnie od tego, czy jest to przejażdżka rowerem BMX przez miasto, czy wyścigi motocykli sportowych z dużą prędkością, gracze unikający pojazdów czterokołowych mogą w tym tygodniu zarobić trochę więcej pieniędzy, biorąc udział w szeregu zajęć. Niestety, w tym tygodniu skupienie się na motocyklach oznacza również, że gracze nie dostaną też nowego samochodu do odbioru.

Aktualizacja GTA Online z tego tygodnia została udostępniona za pośrednictwem Rockstar Newswire, które opisaliśmy poniżej.

Jedź dookoła lub przekraczaj ograniczenie prędkości

Motocykliści wszystkich pasów będą mieli w tym tygodniu mnóstwo okazji do zarobienia dodatkowej gotówki. Okazjonalni motocykliści mogą wziąć udział w trybie adwersarza Hasta La Vista, w którym ciężarówka próbuje podeptać rowerzystów miejskich, za trzy razy więcej gotówki i PD. Na drugim końcu spektrum wszystkie wyścigi motocyklowe wypłacają podwójną gotówkę i PD, niezależnie od tego, jak lokują się gracze.

Dla tych, którzy postrzegają rower jako mniej środek transportu, a raczej styl życia, właściciele Klubów Motocyklowych mogą również dokupić dodatkowe pieniądze z ich nielegalnej sprzedaży. Ukończenie misji sprzedaży sfałszowanych dokumentów, fałszywej gotówki lub sprzedaży chwastów wypłaci podwójną gotówkę do 22 września. Aby zachęcić do tych brudnych czynów, gracze będą mogli zaopatrywać swoje firmy również za połowę kosztów.

Nadal chodzi o samochody

Brak podpisu

Gracze, którzy wolą swoje podrasowane silniki od jazdy na tylnym kole, wciąż mają kilka rzeczy, na które czekają w tym tygodniu. Tor testowy GTA Online jest wypełniony przez Annis ZR350, Vapid Dominator GTT i Karin Calico GTF w tym tygodniu, z których wszyscy gracze mogą wypróbować przed zakupem. Ci, którzy chcą kupić nowy zestaw kół, mogą również zdobyć Dinka Jester RR, zajmując trzy pierwsze miejsce w serii wyścigów ulicznych GTA Online pięć dni z rzędu.

Rowery, nieruchomości i nie tylko za tanio

Zgodnie z motywem rowerowym, w tym tygodniu zniżki w GTA Online są przeznaczone dla graczy, którzy chcą przeżyć swoje najlepsze motocyklowe życie, niezależnie od formy, w jakiej pojawi się wybrany przez nich dwukołowy pojazd. za tanie, a także wszelkie ulepszenia, które się z nimi wiążą. Pełną listę rabatów w tym tygodniu znajdziecie poniżej.

 • Rowery – 100% zniżki
 • Nieruchomość klubu MC – zniżka 40%
 • Farmy chwastów – 50% zniżki
 • Fabryki fałszywych pieniędzy – 50% zniżki
 • Biura fałszerstwa dokumentów – 50% zniżki
 • Ulepszenia dla fabryk i biur MC – 50% taniej
 • Vulcar Warrener HKR – zniżka 30%
 • Shitzu Hakuchou Drag – zniżka 40%
 • Wir Pergassi – zniżka 40%
 • Wydma MTL – zniżka 40%
 • Maxwell Włóczęga – zniżka 40%

Chociaż gracze będą mogli dalej siać chaos i spustoszenie w GTA Online, będą musieli trochę poczekać, aby zagrać w grę na konsolach nowej generacji z pełnym pakietem ulepszeń. Wydanie nowej generacji Grand Theft Auto V zostało przesunięte do marca 2022 roku od pierwotnej daty premiery 11 listopada.Source : https://www.gamespot.com/articles/latest-gta-online-update-pushes-players-onto-bikes-of-all-sizes/1100-6496336/?ftag=CAD-01-10abi2f