Najlepsze stroje GTA Online: które są najtrudniejsze do zdobycia?

Miłośnikom GTA Online nie brakuje możliwości zdobycia specjalnych i niepowtarzalnych strojów. Pomiędzy strojami do kupienia, tymi oferowanymi jako nagrody za ukończenie napadów, a limitowanymi strojami do konkretnych wyzwań – każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak odblokowanie niektórych rzadkich strojów wymaga więcej wysiłku niż innych.

1. Strój High Rollera

Wyszukaj karty do gry:

Aby odblokować ten strój, gracze będą musieli zebrać 54 różne karty do gry rozsiane po mapie gry. Chociaż karty mają stałe lokalizacje, zadanie to może wydawać się niektórym graczom nużące. Chociaż nagroda jest niezła i obejmuje 66 650 żetonów kasynowych oraz unikalną talię kart dla apartamentu gracza, może nie usprawiedliwiać poszukiwania więcej niż 50 kart.

2. Bezsilna wściekłość

Kolekcja figurek:

Aby zdobyć ten strój, gracze będą musieli zebrać 100 figurek rozmieszczonych na mapie gry. Całkowita nagroda wynosi 150 000 dolarów, co sprawia, że ​​jest ona warta dla tych, którzy lubią oddawać się temu zadaniu.

3. Strój graniczny

Wyszukaj elementy stroju:

W tym stroju o tematyce pirackiej gracze będą musieli szukać elementów stroju we wrakach statków. W sumie potrzeba 7 elementów stroju, co oznacza co najmniej 7 dni badań, aby zdobyć ten strój. Dodatkowo gracze zarobią 140 000 dolarów za znalezienie każdej codziennej skrzyni.

4. Strój Obcego

Wyszukaj akcesoria kinowe:

Aby odblokować ten strój, gracze będą musieli znaleźć 10 rekwizytów filmowych rozsianych po całej mapie. Oprócz otrzymania zestawu Obcego za ukończenie tego wyzwania zarobią 150 000 dolarów.

5. Strój Sasquatcha

Dołącz do nas 31 października 2022 r.:

Ten strój Sasquatcha był dostępny dla graczy, którzy zalogowali się 31 października 2022 r. i od tego czasu nie jest dostępny. Chyba że Rockstar zaoferuje to ponownie w przyszłym wydarzeniu.

6. Strój Bałwana

Ukończ wyzwanie świąteczne:

Ten strój został rozdany podczas tymczasowego wydarzenia wymagającego zniszczenia 25 bałwanów w 25 różnych lokalizacjach. Nagroda w wysokości 250 000 dolarów sprawiła, że ​​było to jedno z najbardziej lukratywnych wyzwań w grze.

7. Kombinezony penitencjarne

Zagraj w tytuł z trylogii przed ustaloną datą:

Ten strój nie jest już dostępny w związku z wydarzeniem, które wymagało od graczy zagrania w jeden z tytułów z trylogii GTA: The Definitive Edition przed 25 listopada 2021 r. Wyjątkowy strój z Liberty City, wywołujący nostalgię wśród fanów.

Źródło: gamerant.com