Najlepsze miejsca do oglądania świątecznych pokazów świetlnych i dekoracji w GTA


Treść artykułu

Jeśli szukasz czegoś nowego do zobaczenia, czy to w dzień powszedni, czy w weekend, w Toronto i okolicach jest mnóstwo miejsc, które szczycą się jasnymi światłami i są pełne świątecznej dobroci.

Reklama 2

Treść artykułu

Wybraliśmy kilka ulubionych, które musisz sprawdzić, niezależnie od tego, czy jesteś spakowany i spacerujesz, czy też chcesz zachować przytulność w samochodzie podczas jazdy kolorowymi szlakami.

Treść artykułu

Wypróbuj jedną, spróbuj wszystkiego, cokolwiek robisz, to świetny sposób, aby wprowadzić się w świąteczną atmosferę.

Terra Lumina

Ta wciągająca ścieżka spacerowa jest jak wejście do portalu do przyszłości (nie potrzeba Deloreana!). Żywe oświetlenie, efekty i muzyka sprawiają, że jest to zaczarowana podróż, którą trzeba zobaczyć, aby w nią uwierzyć.

To wszystko w zoo w Toronto od piątku do 31 grudnia. Aby uzyskać bilety i uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Reklama 3

Treść artykułu

Podróż w zaklęcie

Dwie stacje GTA GO oferują festiwal drive-thru dla całej rodziny. Poczuj magię ponad 1,5 miliona unikalnych dekoracji świetlnych, interaktywnych wyświetlaczy 3D i muzycznych świateł podczas bezpiecznej jazdy po dwukilometrowej trasie.

Udaj się do Meadowvale GO Station w Mississauga lub Richmond Hill GO Station w Richmond Hill do 1 stycznia. Aby uzyskać bilety i uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Zimowe cuda

Odwiedzający mogą cieszyć się malowniczymi ścieżkami i zapierającymi dech w piersiach ogrodami ozdobionymi uroczymi świątecznymi światłami, nowymi interaktywnymi instalacjami łączącymi światło z dźwiękiem i cudownymi pokazami celebrującymi magię sezonu zimowego.

Sprawdź to w Hendrie Park w Burlington’s Royal Botanical Gardens od środy do niedzieli do 8 stycznia. Aby uzyskać bilety, rozkład jazdy i więcej informacji, kliknij tutaj.

Reklama 4

Treść artykułu

Świąteczne noce świateł

Odwiedzający przechodzą przez gigantyczne ozdoby, animowane tunele i podziwiają pokaz świateł, zanim wejdą do Mistletoe Lane, pop-upowego doświadczenia i nocnego hotspotu, a wszystko to połączone w jedną odrębną świąteczną tradycję.

Niesamowitość znajduje się w Assembly Park w Vaughan i trwa od środy do niedzieli od 17:00 do 23:00 do 7 stycznia (ale będzie otwarta codziennie od 21 grudnia).

Aby uzyskać bilety i więcej informacji, kliknij tutaj.

Reklama 5

Treść artykułu

Błysk po zmroku

Weź gorący napój i ciepły Beavertail, zanim przejdziesz się ścieżką, słuchając świątecznej muzyki zabytkowych budynków, świątecznych projekcji, a wszystko to przed spotkaniem ze Świętym Mikołajem.

Udaj się do Country Heritage Park w Milton od 8 do 11 grudnia, od 15 do 18, od 21 do 24 i od 26 do 28 między 17:30 a 22:15 Aby uzyskać bilety i uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

WILD Zimowy Festiwal Świateł

Miłośnicy festiwali, uruchomcie silniki – i bądźcie rozgrzani w swoich pojazdach podczas jazdy magiczną aleją olśniewających świątecznych pokazów świetlnych.

Uruchom silniki i udaj się do Canadian Tire Motorsport Park w Bowmanville od 17:00 do 21:00 do 23 grudnia. Aby uzyskać bilety i uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

POLECANE WIDEO

Reklama 6

Treść artykułu

Przepraszamy, ale załadowanie tego filmu wideo nie powiodło się.

Spacer po płatkach śniegu w zoo w High Park

Masz ochotę na spacer po dzikiej stronie? Tylko przez trzy wieczory udaj się do High Parku na niezapomniany spacer. Będąc tam, nie zapomnij zagłosować na swoje ulubione drzewko świąteczne!

Do zobaczenia w piątek 9, 16 i 18 grudnia od 17:00 do 19:00 Po bilety, więcej informacji i zapisy na spacer kliknij tutaj.

Whitby rozświetla noc

Jest coś naprawdę majestatycznego w świątecznych lampkach i podświetlanych wyświetlaczach naziemnych, a coroczna impreza w Whitby na pewno Cię zachwyci. Zlokalizowane w wielu miejscach w całym mieście, możesz cieszyć się spacerami, przejażdżkami i wirtualnymi wrażeniami.

Wybierz! Whitby Civic Park, Grass Park i Celebration Square będą oświetlone codziennie od 18:00 do 22:00 do 5 stycznia. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Reklama 7

Treść artykułu

Tor świateł

Oświetlona ścieżka spacerowa wzdłuż szlaku iz powrotem ścieżką 18 dołka do klubu już brzmi dość spektakularnie, prawda? Ale dodaj dekoracje i interaktywne wyświetlacze, a będziesz oczarowany – a wszystko to w oczekiwaniu na rozpoczęcie sezonu golfowego.

Spędź niezapomnianą noc w Angus Glen Golf Club w Gormley od 17:30 do 20:30 do 28 stycznia. Bilety i więcej informacji znajdziesz tutaj.

Reklama 8

Treść artykułu

Rozświetl wzgórza

Przygotuj się na noc pod gwiazdami podczas 15. dorocznego zimowego festiwalu świateł w jednym lub we wszystkich trzech różnych miejscach.

Światła będą zapalane w Dominion Gardens Park w Georgetown, Shelagh Law Parkette w Glen Williams i Acton Sports Park w Acton codziennie od 17:00 do 23:00 do 3 stycznia. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Uxbridge Optimist Fantazja świateł

Załóż wygodne buty, ponieważ Fantasy Trail i wszystkie jego fantastyczne pokazy świetlne czekają.

To wszystko w Elgin Park w Uxbridge. Uwaga: na miejscu nie ma parkingu, ale można złapać wózek miejski, który będzie transportowany na i z imprezy. Lub zaparkuj w mieście i idź do parku wzdłuż głównej ulicy i pięknego szlaku Uxbridge Holiday Trail.

Dołącz do zabawy codziennie od 18:00 do 21:30 do 1 stycznia. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Reklama 9

Treść artykułu

Święto Świateł nad jeziorem

Nabrzeże w Burlington zostaje oświetlone (dzieci nadal tak mówią?), świętując 27-lecie świątecznej magii – dlaczego więc teraz przestać? Niezależnie od tego, czy spacerujesz po wspaniałych wystawach, czy po prostu jedziesz wzdłuż Lakeshore Road wzdłuż nabrzeża miasta, przygotuj się na zahipnotyzowanie.

Rozpocznij spacer w Spencer Smith Park w Burlington. Kursuje od 16:00 do północy codziennie do 8 stycznia, z wydłużonymi godzinami (cały dzień i noc) w Wigilię, Boże Narodzenie, prawosławne Boże Narodzenie i Sylwestra. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Reklama 10

Treść artykułu

Magiczny świąteczny las

Przeżyj zimową krainę pełną świateł, robótek ręcznych, zajęć, przejażdżek wozem i smakołyków dla całej rodziny — a cała rodzina może cieszyć się wizytą Świętego Mikołaja w jego kabinie.

Udaj się do Kortright Center for Conservation w Woodbridge od piątku. Otwarte od środy do niedzieli (od środy do soboty od 17:00 do 21:00; w niedziele od 15:00 do 20:00) do 23 grudnia. Bilety i więcej informacji można znaleźć tutaj.

Illumina

Ta magiczna, wciągająca podróż przez 13 niezwykłych wszechświatów rozciąga się na 600 000 stóp kwadratowych, które są widoczne z wielu kilometrów. Atrakcja to doskonały sposób na spędzenie wieczoru, niezależnie od tego, czy jest to impreza rodzinna, romantyczna randka, czy Instagramowa wycieczka z kumplami.

Jest pod adresem 7174 Derrycrest Dr. w Mississauga i trwa do 29 stycznia. Aby uzyskać bilety, godziny i więcej informacji, kliknij tutaj.

Reklama 1

Uwagi

Postmedia zobowiązuje się do utrzymywania żywego, ale obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się swoimi opiniami na temat naszych artykułów. Moderacja komentarzy może zająć nawet godzinę, zanim pojawią się na stronie. Prosimy o merytoryczne i pełne szacunku komentarze. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — teraz otrzymasz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, pojawi się aktualizacja wątku komentarzy, który obserwujesz, lub jeśli użytkownik, którego obserwujesz, skomentuje komentarz. Odwiedź nasze Wytyczne dla społeczności, aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat dostosowywania ustawień poczty e-mail.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639443cf7f4d4e95ad9257530866ccb1&url=https%3A%2F%2Ftorontosun.com%2Fnews%2Flocal-news%2Ftop-places-to-see-holiday-light-displays-decorations-in-gta&c=7378844387345355115&mkt=fr-fr