Najlepsza broń do pościgu policyjnego w GTA 5

Chcesz uciec przed policją w Grand Theft Auto 5? Nie martw się, mamy najlepszą broń, która Ci pomoże! Kiedy ścigają Cię organy ścigania, posiadanie odpowiedniej broni do obrony jest niezbędne. W tym artykule przedstawimy Ci najlepszą broń do walki z policjantami w GTA 5.

Pistolet bojowy

Pistolet bojowy to jedna z pierwszych broni, jakie znajdziesz w GTA 5. Choć może wydawać się zwyczajna, jest niezwykle przydatna podczas policyjnego pościgu. Możesz nie tylko strzelać z pojazdu, ale możesz także zabić kilku samotnych policjantów strzałami w głowę. Dodatkowo wielu policjantów po pokonaniu upuści darmową amunicję do tej broni. Upewnij się więc, że masz tę broń pod ręką podczas następnego spotkania z policją.

Bojowy karabin maszynowy

Bojowy karabin maszynowy to potężna i kosztowna broń w GTA 5. Pozwoli ci oddać kilka strzałów na raz i spowodować uszkodzenia samochodów i policjantów. Chociaż amunicja do tej broni nie jest łatwa do zdobycia i spowalnia prędkość poruszania się, posiadanie jej jest niezbędne do rozprawienia się z policją Los Santos.

Karabin snajperski

Karabin snajperski może wydawać się bronią mało przydatną podczas policyjnego pościgu, ale okazuje się bardzo przydatny dzięki mechanice maskowania występującej w GTA 5. Dzięki niemu możesz dyskretnie eliminować funkcjonariuszy zbliżających się do Twojej pozycji jednym cichym strzałem. Poza tym świetnie nadaje się do zestrzeliwania nieporęcznych policyjnych helikopterów. Nawet jeśli nie ukrywasz się w bardzo ekscytujący sposób, aby uzyskać pięciogwiazdkowy poziom gończy w GTA, możesz przynajmniej wykazać się kreatywnością, używając karabinu snajperskiego.

Karabin maszynowy

Karabin maszynowy to potężna broń, którą możesz zdobyć po misji „The Palleto Score”. Możesz tego doświadczyć podczas tej misji, niszcząc po kolei pojazdy i NPC-ów. Niewiele broni może dorównać niszczycielskiej sile karabinu maszynowego, dlatego jest to fajny wybór w każdej grze. Niestety kamizelka kuloodporna nie jest dostępna, więc zachowaj większą ostrożność podczas używania karabinu maszynowego w trybie swobodnym.

Granatnik

Granatnik to klasyk serii Grand Theft Auto. Broń ta rzuca w stronę wroga żywe granaty, dzięki czemu idealnie nadaje się do eliminowania grup wrogów, samochodów, a nawet helikopterów. Uważaj jednak na jego efekt obszarowy, ponieważ granaty mogą cię zabić, jeśli nie będziesz wystarczająco ostrożny.

C4

Materiały wybuchowe C4 to broń do rzucania, którą możesz zdobyć na początku gry i choć nie eksplodują w kontakcie z celem, możesz je aktywować później, gdy się odsuniesz. Te materiały wybuchowe doskonale nadają się do łapania w pułapki pościgów i eliminowania wrogów na odległość. Dodatkowo potrafią wysadzać samochody, co ułatwia oczyszczenie blokady drogowej podczas pościgu policyjnego.

Mikro pistolet maszynowy

Micro SMG to lekka, niedroga broń oferująca wyjątkową wydajność. Jest na tyle lekki, że nie krępuje ruchów i niezwykle precyzyjny. Ta broń może oczyścić cały pokój pełen NPC w ciągu kilku sekund, zadając minimalne obrażenia. Dodatkowo Micro SMG jest na tyle potężny, że może uszkodzić pojazdy policyjne, co czyni go idealnym wyborem do policyjnego pościgu. Nie zapomnij o przeładowaniu amunicji!

Mając do dyspozycji tę broń, będziesz miał większą szansę na ucieczkę podczas pościgu policyjnego w GTA 5. Niezależnie od tego, czy wolisz walczyć, czy się ukrywać, znajdziesz broń odpowiednią dla Twojego stylu gry. Uzbrój się więc i przygotuj na walkę z organami ścigania w ten dynamiczny, otwarty świat.

Źródło: gamerant.com