Najlepsza aktualizacja GTA Online nigdy nie została przebita


Pomimo pozornie niekończącego się strumienia nowych treści w Grand Theft Auto Online, jego najlepsze rozszerzenie nie zostało jeszcze prześcignięte. Nawet jeśli GTA Online została wydana w 2013 roku, a jej liczba graczy wciąż rośnie dziewięć lat później. Podobnie jak w przypadku większości gier online, jej zawartość można odtwarzać w nieskończoność. Jednak powtarzanie tych samych misji w kółko może szybko się znudzić. Sekret do GTA OnlineTrwałość gry polega na jej licznych aktualizacjach, z których każda wniosła do gry bogactwo nowych misji, pojazdów lub przedmiotów.

EKRAN WIDEO DNIA

Pomiędzy wydarzeniami sezonowymi i częstymi aktualizacjami w Los Santos zawsze dzieje się coś nowego. GTA OnlineWojny narkotykowe w Los Santos aktualizacja wydana 13 grudnia 2022 r., dodająca wiele nowych samochodów, psychodeliczną ścieżkę kariery i zestaw misji skupionych na fabule. Dzieje się to zaledwie sześć miesięcy po aktualizacji Criminal Enterprises, która zawierała również nowe misje i długo oczekiwane aktualizacje jakości życia. Ponadto Rockstar zapowiada zupełnie nową zawartość, która pojawi się na początku 2023 roku, w tym większe garaże, wędrownego handlarza bronią i bardziej uzasadnione powołanie, jakim jest jazda taksówką. Jednak nawet po latach ekspansji GTA Onlinezakres, żadna z tych aktualizacji nie dorównuje jednej z najwcześniejszych w grze.

Powiązane: Wszystko, co zawiera grudniowa aktualizacja GTA Online


Oryginalna aktualizacja napadów GTA Online była szczytem GTA 5

Do dziś żaden GTA Onlineaktualizacje rywalizują z Heists z 2015 roku. Wydany 10 marca 2015 r. pośród powszechnego oczekiwania, GTA OnlineNapady aktualizacja dodała pięć misji DLC. Wszystkie skomplikowane, wieloetapowe operacje, każda emocjonująca kaprys będzie testem sprawności graczy w wielu aspektach rozgrywki, a także ich zdolności do pracy zespołowej. Oferowały one również wyższe potencjalne wypłaty niż poprzednie misje, więc gracze, którzy mają na oku jeden z 20 nowych pojazdów w aktualizacji, byliby szczególnie zmotywowani do ich ukończenia. Aktualizacja Heists była tak popularna w momencie premiery, że ogromny wzrost liczby użytkowników mógł spowodować problemy techniczne, które uniemożliwiły wielu dostęp do gry.

Nowe napady w GTA Online nie dorównują oryginałom

Postacie w rynsztunku taktycznym podczas skoku na koniec świata w Grand Theft Auto Online.

Od tego czasu Rockstar wydał dodatkowe aktualizacje do GTA Online w tym dalsze napady, ale nawet te nie dorównują tym z 2015 roku. Żadna z pozostałych aktualizacji nie dorównała oryginalnym napadom w skali, z drugim co do wielkości, The Doomsday Heist, obejmującym tylko trzy misje napadu. Ostatnio napad na Cayo Perico z 2020 roku dodał tylko jeden.

Skok na Cayo Perico oparty na GTA Onlinefundamentów, pozwalając graczom wybrać cele i podejście do misji. Może to zapewnić większą swobodę, ale nieco umniejsza dramatyczne napięcie wywołane skrupulatnie zaplanowaną, łatwą do skompromitowania misją. Późniejsze aktualizacje umożliwiły również wykonywanie napadów w trybie dla jednego gracza, więc mniejszy nacisk kładzie się na pracę zespołową. Pomimo wysiłków zmierzających do rozszerzenia misji napadów, nowsze aktualizacje wypadają płasko w porównaniu z oryginalnymi napadami.

Oryginalne misje napadów są dziś bardzo ważną częścią gry. Przedsiębiorstwa przestępcze aktualizacja zwiększyła wypłaty za wszystkie pięć misji, jednocześnie zmniejszając niektóre koszty konfiguracji, więc wciąż jest wiele powodów, aby je rozegrać. Zapewniają mniej nagród pieniężnych niż niektóre z nowszych misji, ale służą również jako doskonały punkt wyjścia dla tych, którzy są nowicjuszami w napadach. Ponieważ gracze niecierpliwie czekają na skrawki wiadomości nt GTA 6 i jego wersja GTA Onlinenigdy nie było lepszego czasu, aby ponownie odwiedzić Los Santos. Grand Theft Auto OnlineWciągająca aktualizacja Heists, w którą można grać w nieskończoność, powinna znaleźć się na szczycie listy każdego.

Więcej: Aktualizacja GTA Online Drug Wars – wszystkiego, czego musisz najpierw spróbować

Źródło: Rockstar Games/YouTubeŹródło : https://screenrant.com/gta-online-heists-update-best-missions-cayo-perico/