Najczęściej pobierane pliki z PS Store w sierpniu 2023 r.: Madden NFL 24 i GTA 5 na czele na PS5

Najlepiej sprzedające się gry sierpnia 2023 roku w PlayStation Store

Firma Sony Interactive Entertainment opublikowała ranking pobrań z PlayStation Store na sierpień 2023 r. Na podstawie tego rankingu wyłoniono najlepiej sprzedające się gry na PS5 w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Bestsellery w Stanach Zjednoczonych

Na szczycie rankingów sprzedaży w Stanach Zjednoczonych znajduje się Madden NFL 24. Ta gra o futbolu amerykańskim podbiła serca amerykańskich graczy na PS5. Tuż za nami znajduje się Armored Core VI: Fires of Rubicon, zupełnie nowa gra, która najwyraźniej znalazła już swoich odbiorców. Wreszcie na trzecim miejscu mamy Teksańską masakrę piłą mechaniczną na podstawie słynnego horroru.

Bestsellery w Europie

W Europie Grand Theft Auto 5 zajęło pierwsze miejsce na liście sprzedaży PS5. Słynna gra akcji z otwartym światem podbiła europejskich graczy. Na czwartym miejscu znajduje się Armored Core VI: Fires of Rubicon, co potwierdza jego popularność w tym regionie. Wreszcie Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną zdołała zająć tę samą pozycję, co Stany Zjednoczone, czyli trzecie miejsce.

Co ciekawe, FIFA 23 również odniosła pewien sukces w tych dwóch regionach, zajmując odpowiednio czwarte miejsce w Stanach Zjednoczonych i piąte w Europie.

PlayStation Store w dalszym ciągu jest miejscem, do którego gracze mogą kupować i pobierać swoje ulubione gry. Dzięki tak różnorodnym tytułom, jak Madden NFL 24, Grand Theft Auto 5, Armored Core VI: Fires of Rubicon i Teksańska masakra piłą mechaniczną, gracze mają szeroki wybór intensywnych wrażeń z gier wideo.

Miesiąc sierpień 2023 był pełen nowości w PlayStation Store i nie ma wątpliwości, że nadchodzące miesiące będą dla graczy równie ekscytujące.

Źródło: www.bing.com