Najczęściej pobierane gry w sierpniu 2023 roku w PS Store: Madden NFL 24 i GTA 5 na czele na PS5.

Firma Sony Interactive Entertainment opublikowała ranking pobrań z PlayStation Store w sierpniu 2023 r., ujawniając, że Madden NFL 24 i Grand Theft Auto 5 były najlepiej sprzedającymi się grami na PS5 w USA i Europie.

Najwięcej sprzedaży Madden NFL 24 i Grand Theft Auto 5

W Stanach Zjednoczonych pierwsze miejsce zajęła gra Madden NFL 24, a Grand Theft Auto 5 w Europie.

Obiecujące nowe wpisy

Dwie nowe gry, Armored Core VI: Fires of Rubicon i The Texas Chain Saw Massacre, również wypadły dobrze w obu regionach. W Stanach Zjednoczonych drugie miejsce zajął Armored Core VI, tuż za Madden NFL 24, a trzecie miejsce przypadło The Texas Chain Saw Massacre. W Europie odpowiednio trzecie i czwarte miejsce zajęły The Texas Chain Saw Massacre i Armored Core VI.

Reszta rankingu

W rankingach znalazły się także inne popularne gry, takie jak FIFA 23, Remnant II, Call of Duty: Modern Warfare II i Hogwarts Legacy.

Wniosek

W sierpniu 2023 r. sprzedaż w PlayStation Store została zdominowana przez Madden NFL 24 i Grand Theft Auto 5, co pokazało entuzjazm graczy wobec tych gier. Nowe pozycje, Armored Core VI: Fires of Rubicon i The Texas Chain Saw Massacre, również zapewniły sobie miejsce wśród bestsellerów. Jest to przegląd trendów na rynku gier wideo w tym okresie, dający graczom wyobrażenie o najpopularniejszych obecnie grach.

Źródło: www.bing.com