Nagrody za 10 lat GTA Online: jak je zdobyć?

Zaczęły wyciekać informacje dotyczące obchodów dziesiątej rocznicy GTA Online, w tym nowe koszulki upamiętniające serię Grand Theft Auto. Oto, co musisz wiedzieć.

Zbliża się rocznica GTA 5 i GTA Online

Choć fani Grand Theft Auto na całym świecie nie mogą się doczekać, aż Rockstar w końcu zapowie GTA 6, powoli zbliża się dziesiąta rocznica GTA 5 i GTA Online.

17 września GTA 5 będzie oficjalnie świętować swoje dziesiąte urodziny, choć miało to miejsce na kilka tygodni przed premierą GTA Online. W ciągu ostatnich kilku miesięcy Rockstar stopniowo dodawał przedmioty, aby uczcić to wydarzenie, w tym klasyczne stroje GTA do odblokowania przez graczy.

Oprócz tego wyciekło także kilka koszulek z okazji obchodów dziesiątej rocznicy. Niektóre z nich sprawiły, że gracze pomyśleli, że Rockstar wysyła im wiadomość na temat GTA 6, ale nadejdzie o wiele więcej.

Jak zdobyć ubrania rocznicowe GTA Online

Ponieważ faktyczna rocznica przypada w niedzielę, Rockstar korzysta z cotygodniowej aktualizacji z 14 września, która jest wydawana w czwartek, aby dodać nowe elementy do gry.

Każdy gracz, który zaloguje się 14 września, będzie grał przez około 30 minut i będzie mógł zobaczyć co najmniej kilka z tych koszulek dodanych do swojej garderoby.

Niektóre z tych koszulek mogą być również dodawane do sklepów odzieżowych, abyś mógł je zebrać. W takim przypadku będziesz musiał wejść do sklepu, znaleźć sekcję Rockstar Anniversary, a następnie wybrać koszulki, które Cię interesują.

Mimo że to już dziesiąta rocznica, nie planujemy żadnej obszernej aktualizacji gry, ale kto wie, może w końcu zaowocuje to czymś w GTA 6. Pozostajemy pełni nadziei.

Źródło: www.bing.com