Nagranie fanów Grand Theft Auto 6 pokazuje przepych Vice City w grze Unreal Engine 5


Ostatnio krążyły różne wiadomości dotyczące Grand Theft Auto 6, a do sieci trafiały różne przecieki i informacje. Na przykład zaledwie wczoraj dowiedzieliśmy się, że słynny raper 50 Cent może zagrać rolę w kolejnej – jeszcze niezapowiedzianej – odsłonie serii GTA. Jednak fani są coraz bardziej zmęczeni czekaniem i zaczęli wymyślać własne treści do GTA 6, aby się z nimi uporać.

Opublikowano w YouTube na początku tego tygodnia, twórca TeaserPlay wyobraził sobie świat Grand Theft Auto 6 w Unreal Engine 5. W oparciu o wcześniejsze przecieki i informacje o grze, techniczne lub koncepcyjne demo pokazuje część tego, co może być Vice City, gdy podążamy za postacią kobiecą spacerującą i jeżdżącą po okolicy. Możesz sprawdzić pełne demo poniżej. Wygląda całkiem nieźle, poza kilkoma drobnymi rzeczami.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy widzimy fanowskie treści do GTA 6, ale jest to jedna z nowszych i różnorodnych kreacji. W każdym razie wydaje się, że fani nie mogą się doczekać nowych wiadomości z GTA, ale Rockstar trzyma swoje karty blisko kamizelki. Niestety, jest to prawdopodobnie częściowo spowodowane wyciekami, które miały miejsce w 2022 r., po czym Rockstar zdawał się zatrzymywać wszelkie informacje, próbując kontrolować narrację wokół gry. Mimo to nadal było wiele przecieków pokazujących nowe postacie, trochę świata gry i niektóre technologie tworzenia GTA 6.

Pod koniec dnia mamy nadzieję, że nie minie dużo czasu, zanim otrzymamy oficjalne wiadomości na temat GTA 6, ponieważ spekulowano na temat premiery w 2024 lub 2025 roku. Realistycznie rzecz biorąc, nie jest to już tak odległe, więc bądźcie czujni, ponieważ wypatrujemy nowych ogłoszeń lub informacji dotyczących GTA 6.Źródło : https://hothardware.com/news/gta-6-fan-concept-trailer-shows-off-vice-city