Na tym komputerze do gier Atari 2600 można uruchomić Wiedźmina 3 i GTA 5


zwyczaj komputer do gier entuzjasta przekształcił stare Atari 2600 w nowoczesny system i wymienia klasyczne gry na współczesne wydania, takie jak GTA 5 i Wiedźmin 3. Konsola retro pojawiła się pierwotnie w 1977 roku, ale włożyła do niej płytę główną, pamięć RAM i procesor do gier AMD starożytna skorupa może dziesięciokrotnie przedłużyć jej żywotność.

Ten podkład został stworzony przez użytkownika Reddit J0hnnyMeh komputer do gier przenosi system Atari 2600 z krzykiem w XXI wiek. Według twórcy ma on procesor AMD Ryzen 5 5600G, zintegrowaną grafikę RX Vega 7, 16 GB pamięci RAM i płytę główną ASRock Mini-ITX.

Niestandardowy system Atari 2060 nie jest najlepszym komputerem do gier pod względem specyfikacji, ale powinien być w stanie uruchomić Wiedźmina 3 i GTA 5. Biorąc pod uwagę, że podobne układy AMD są w stanie uruchomić zremasterowany Spider-Man, starsze wersje prawdopodobnie będą działać dobrze na tej ukrytej maszynie. Oczywiście iGPU nie zastąpi najlepszej karty graficznej, więc nie oczekuj wysokich szybkości klatek i wizualizacji UHD 4K.

Zabawne, specyfikacje projektu Atari przewyższają Atari VCS oficjalny komputer PC, który został wydany w zeszłym roku z niewielką fanfarą. Drobny sprzęt jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM i APU Vega 3, ale nawet biblioteka klasycznych gier na Atari nie może pomóc w wywarciu wpływu na sferę gier.

Warto zauważyć, że Atari 2600 firmy J0hnnyMeh było nie do naprawienia, więc przekształcenie go w uśpioną platformę skutecznie przywróciło go do życia. Co więcej, nowoczesna technologia nie wykracza poza bladość, więc daleko jej do systemu kneblowania. Tego samego nie można jednak powiedzieć o niektórych projektach, ponieważ ten przeklęty bobrowy komputer do gier wciąż nawiedza nasze sny na jawie.

Mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się więcej konwersji konsoli w stylu retro, ponieważ wkładanie nowych komponentów do starych powłok to fajny sposób na przerobienie starej technologii. Niektóre z naszych ulubionych przykładów to Sega Dreamcast z procesorem AMD Ryzen i konsola Nintendo Wii, na której można uruchomić grę Minecraft w rozdzielczości 4K.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=633f02ac4c2e49da821e8bc1f8b4e995&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fatari-2600-gaming-pc-the-witcher-3-gta-5&c=3401068791370227464&mkt=fr-fr