Możliwe wydanie GTA 6 w marcu 2024: Podpowiedź od Take-Two

Premiera Grand Theft Auto 6 wywołuje ogromne oczekiwanie, ponieważ jest to jedna z największych franczyz gier. Podczas niedawnego spotkania z szefami Take-Two Interactive, uwagę wielu fanów zwrócił ważny szczegół wyznaczający konkretną datę. W tym artykule szczegółowo opiszemy, co zostało ujawnione podczas rozmowy o zarobkach od Take-Two Interactive (firmy macierzystej Rockstar Games).

Wyciekła data premiery GTA 6

Prezes Take-Two, Karl Standoff, ujawnił, że następna generacja GTA 6 może zostać wydana w roku podatkowym 2024, który rozpocznie się 1 kwietnia 2023 r., a zakończy 31 marca 2024 r. Karl użył określeń takich jak „najmocniejszy i najbardziej ekscytujący rozwój ”, co pozwala sądzić, że chodzi o wydanie GTA 6 do marca 2024 roku.

Wcześniej przewidywaliśmy, że GTA 6 zostanie wydane w 2024 roku na podstawie rozmowy o zarobkach za czwarty kwartał 2023. Tak więc dyskusje podczas rozmowy o zarobkach za pierwszy kwartał 2024 wydają się wyraźnie potwierdzać to, co wiemy o dacie premiery GTA 6.

Karl omówił również zapowiadane premiery, a mianowicie Red Dead Redemption i Undead Nightmare na Nintendo Switch i PS4. Omówił też oczekiwany sukces NBA 2K24. Kiedy skończył, oddał głos Lainie Goldstein, CFO Take-Two Interactive. Podczas tej rozmowy omówiła przede wszystkim liczby istotne dla kadry kierowniczej, ale wcześniej Karl powiedział również: „W całym roku podatkowym 2024 planujemy wydać dodatkowe gry z tego, co uważamy za najsilniejszy i najbardziej ekscytujący proces rozwoju w historii naszej firmy. »

Uruchomienie w marcu 2024 r. Mało prawdopodobne

Naszym zdaniem szanse na premierę GTA 6 do marca 2024 roku nie są zbyt duże. Projekty tej wielkości można łatwo opóźnić do 2025 r., dlatego zachęcamy ludzi do rozważenia tego, zanim zbyt szybko dadzą się ponieść emocjom. Wiara, że ​​GTA 6 może zostać wydana w marcu 2024 roku, byłaby bardzo ambitna. Musimy zatem poczekać i spodziewać się przesunięcia premiery w okresie wakacyjnym pod koniec 2024 roku lub na początku 2025 roku.

Pierwszy zwiastun GTA 6 z pewnością potwierdzi, czy premiera w 2024 roku jest planowana, czy nie. Trailer gry powinien potwierdzać ostateczną datę premiery. Fani z niecierpliwością czekają na GTA 6, między innymi dlatego, że minęło już 11 lat, odkąd Rockstar Games zaprezentowało zwiastun Grand Theft Auto V. W przyszłym miesiącu (wrzesień 2023) minie 10. rocznica premiery GTA V.

Wydaje się, że to idealny moment na zwiastun GTA 6. Znamy już kilka szczegółów na temat gry, które znajdziecie w naszym regularnie aktualizowanym artykule na temat GTA 6, zawierającym wszystko, co do tej pory o niej wiemy. Daj nam znać, jak bardzo jesteś podekscytowany GTA 6 w komentarzach poniżej!

źródło: beebom.com