Mod Grand Theft Auto V na PC wygląda jak Grand Theft Auto VI


GTA V

Zrzut ekranu: NaturalVision Remastered

Pisaliśmy o modzie NaturalVision dla latprawie tak długo, jak Grand Theft Auto V został wydany na PC i za każdym razem, gdy wracamy do projektu, wciąż zadziwia.

Oryginalnie mod mający na celu nieco poprawić grafikę gry dla bardziej wymagających użytkowników komputerów PC, NaturalVision został przebudowany w 2017 roku, aby stać się NaturalVision Remasteredi od tego czasu rozwój trwa i poczynił ogromne postępy.

W tamtych czasach byłem pod wrażeniem samochodów z większą ilością detali i bardziej wyszukanym oświetleniem. Teraz… teraz moje skarpetki są zdmuchnięte. Ten zwiastun wydany dziś dzisiaj jest nie tylko fantastyczną prezentacją wszystkiego, co oferuje teraz mod, ale pomaga zatrzymać się w kilku punktach i dokonuje bezpośrednich porównań z waniliową grą, aby pokazać ci, jak daleko i głęboko działają niektóre z tych modyfikacji.

Błyszczące efekty wizualne są oczywiście pierwszą i największą rzeczą, którą tutaj pokazano, od efektów świetlnych po zwiększone rozmiary tekstur, to wszystko jest absolutnie niesamowite. Ale lubię też niektóre rzeczy, które mogą nie być od razu zauważalne podczas grania, ale które nadal są naprawdę miłym akcentem. Podobnie jak w przypadku paralaksy wnętrz budynków, co oznacza, że ​​gdy przechodzisz obok budynku lub przelatujesz nad nim, jeśli widzisz wewnątrz jego okien, te wnętrza zmienią swoją perspektywę, aby dopasować ją do Twojej.

W pełni animowane znaki naprawdę sprawiają, że gra ożywa, zwłaszcza w nocy, a zmiany wprowadzono również w pogodzie w grze, palecie kolorów otoczenia, teksturach podłoża i roślinności „w celu zatarcia granicy między fantazją a rzeczywistością”.

Jeśli chcesz pobrać wersję moda z wczesnego dostępu w obecnej wersji, możesz ją pobrać na stronie Patreon w Razed, lider rozwoju moda. Również kredyt, w przypadku którego kredyt jest należny Denis „IceVip” Sitarskiktórzy złożyli ten bardzo stylowy zwiastun.Źródło : https://kotaku.com/gta-v-vi-pc-mods-grand-theft-auto-naturalvision-1849431723