Mod do GTA 5 z Homelanderem od The Boys fascynuje graczy

Modyfikacje GTA 5 mnożyły się przez lata, a jedna z najnowszych wprowadza Homelandera z serii The Boys. Dla tych, którzy nie wiedzą, The Boys to serial Amazon Prime znany z satyrycznego podejścia do superbohaterów. Homelander, główny bohater, posiada niemal nadludzkie zdolności, które dzięki temu modowi zostały zintegrowane z GTA 5, łącznie z modelem postaci.

Szał na portalach społecznościowych

Konto na Twitterze @TheBoysOOCC udostępniło niedawno klip prezentujący mod. Komentując klip, użytkownik @The_realdonnie powiedział: „Mody w GTA 6 będą głupie, nie z tego świata”. Pomimo ekscytacji nie ogłoszono oficjalnej wersji GTA 6 na PC. Obecnie premiera gry na PS5 i Xbox Series X/S planowana jest jesienią 2025 roku. Jednak w przyszłości planowany jest port na PC, ponieważ tak było w przypadku poprzednich tytułów Grand Theft Auto.

Mod wzbudził spore zainteresowanie. Użytkownik @_thshn zasugerował, że wkrótce powinna powstać gra poświęcona The Boys. Klip udostępniony na Twitterze pochodzi z filmu na YouTube opublikowanego w 2021 roku przez kanał TK REBIRTH. Tytuł filmu wspomina o użyciu Natural Vision Evolved, popularnego moda poprawiającego grafikę w GTA 5.

Funkcje modów GTA i rozgrywka

Komentarze pod oryginalnym filmem na YouTube były bardzo pozytywne. Jeden z użytkowników podkreślił dbałość moda o szczegóły, zauważając, że samochody topią się pod wpływem ciepła, zamiast eksplodować. Inny pochwalił mowę ciała bohatera, która bardzo przypomina mowę Homelandera z serialu.

Mod użyty w filmie to Homeland V1 autorstwa THE BOYS W/ Cloth Physics, którego autorem jest The Darth Knight. Ten mod, dostępny od listopada 2020, pozwala graczom odkryć niesławnego antybohatera The Boys w świecie GTA 5. Unikalna rozgrywka, którą wprowadza, zapewnia graczom odświeżające wrażenia w oczekiwaniu na premierę GTA 6.

Rockstar Games wypuściło tylko jeden zwiastun GTA 6, który zbliża się do 200 milionów wyświetleń na YouTube. Oczekuje się, że przed premierą gry jesienią 2025 roku zostanie opublikowanych więcej zwiastunów i być może zrzutów ekranu.

Źródło: www.bing.com