Mod do GTA 5 w pełni odbudowuje stary poszukiwany system piaskownicy Rockstar


Nowy mod do GTA 5 zmienia system reagowania policji i poszukiwanych systemów w niezłomnej grze piaskownicy Rockstar, modyfikując sposób, w jaki policja zareaguje, jakie rodzaje jednostek wyślą i jak zareagują na różne zagrożenia i przestępstwa, tym bardziej powód, aby wrócić do Los Santos po ostatniej aktualizacji GTA Online i oczekiwaniu na datę premiery GTA 6.

Dispatch Reworked zwiększa złożoność reakcji organów ścigania w GTA 5, wprowadzając nowe zachowania, ulepszone dane wywiadowcze dla gliniarzy i ogólnie bardziej intuicyjny i niebezpieczny system poszukiwań.

Gdy wejdziesz na trzygwiazdkowy poziom poszukiwań, policja początkowo odpowie, wysyłając jednostki lokalne i K9, aby cię odizolować. Im dłużej trwa pościg, tym większa liczba bardziej zaawansowanych służb ratowniczych zostanie wysłana, włącznie z Gwardią Narodową, która teraz rozmieści myśliwce.

Może to brzmieć jak zwykła praca, ale diabeł tkwi w szczegółach. W nocy policja użyje latarek, aby skuteczniej cię ścigać. Zamiast natychmiast pojawiać się wokół ciebie, skupią się na twojej ostatniej znanej lokalizacji, zamieniając GTA 5 w bardziej wyrafinowaną grę w kotka i myszkę, gdy starasz się zachować niski profil po ostatnim spotkaniu.

Jeśli wbiegniesz do budynku, policja przestawi się na broń do walki w zwarciu, taką jak strzelby, a każdy typ jednostki ma teraz możliwość aresztowania cię. Sztuczna inteligencja pościgu i walki została ogólnie ulepszona, a różne rodzaje jednostek policji będą teraz ścigać cię na wsi i przez góry – udaj się do różnych obszarów i jurysdykcji na mapie Los Santos, a jednostki specyficzne dla danego obszaru przejmą pościg.

Zabijanie innych ratowników, takich jak kierowcy karetek, ratownicy medyczni i strażacy, będzie teraz prowokować ostrzejszą reakcję policji. Jeśli używasz ciężkiego lub opancerzonego pojazdu, policja będzie teraz reagować w naturze, wysyłając własne opancerzone furgonetki i transportery opancerzone, aby cię zatrzymać.

Brzmi to jak prawdziwe wyzwanie, poprawianie policji GTA 5, aby reagowała bardziej odpowiednio i agresywnie. Jeśli czujesz się na siłach, Dispatch Reworked, opracowany przez zespół modderów, jest już dostępny w Nexus Mods.

Ewentualnie możesz chcieć dokładnie wiedzieć, co się dzieje z datą premiery GTA 6. Możesz także wskoczyć na jedne z najlepszych serwerów GTA 5 RP, aby spróbować swoich sił w grze w policjanta, lub sprawdzić inne najlepsze gry z otwartym światem i gry dla wielu graczy, jeśli masz dość GTA Online.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639da8707d0046d48e409ee0c4d5421d&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fgrand-theft-auto-v%2Fwanted-level-mod-rockstar-sandbox%3Fdriver%3Dmgg&c=2137947655990708425&mkt=fr-fr