Mod do GTA 5 Tytan Submarine – odkryj podwodne morza za pomocą łodzi podwodnej!

Mod do GTA 5 Tytan Submarine stał się hitem wśród graczy, po tym jak potwierdzono tragiczną utratę łodzi podwodnej Oceangate. Mod pozwala graczom odkrywać podwodne morza za pomocą łodzi podwodnej, która wygląda jak sam Oceangate Titan. Chociaż ta wersja Tytana nie będzie w stanie zabrać Cię w głąb i zobaczyć wraku Titanica, to i tak jest zabawne obserwować, jak gracz faktycznie tworzy mod z prawdziwej tragedii. Modder poświęcił nawet czas na zmianę hitboxa łodzi podwodnej, aby pasowała do dziwnego projektu nowego modelu.

Jednakże, warto pamiętać, że Tytan zaginął w niedzielę, 19 czerwca, zaledwie kilka godzin po tym, jak zatonął wcześniej tego dnia. W piątek 23 czerwca potwierdzono, że łódź podwodna wpadła w siebie wkrótce po utracie łączności ze swoim rodzimym statkiem Polar Prince, natychmiast zabijając pięciu pasażerów, w tym dyrektora generalnego Oceangate, Stocktona Rusha.

Nic nie zawładnęło głównym nurtem świadomości w taki sposób, jak łódź podwodna Oceangate Titan w ostatnich tygodniach. Dlatego nie jest zaskakujące, że w dzisiejszych czasach łódź podwodna często pojawia się w mediach społecznościowych. Natomiast fani, którzy nadal cieszą się GTA 5 w pojedynkę lub jako część GTA Online, czekają na kontynuację GTA 6, która ma zostać wydana w ciągu najbliższych kilku lat na konsole obecnej generacji, PS5 i Xbox Series X, a także na PC.

Źródło: https://clutchpoints.com/gta-5-titan-submarine-mod-goes-viral-after-oceangate-tragedy.