Misje życiowe superjachtu w GTA Online: odblokuj je teraz

Luksusowe życie i podbój mórz czekają na Ciebie w Grand Theft Auto Online z misjami Superyacht Life. W tej ryzykownej misji będziesz musiał stawić czoła rywalizującemu gangowi, próbującemu zakłócić równowagę poprzez serię niezbyt legalnych działań. Czeka na Ciebie łącznie sześć ekscytujących misji, w które można grać maksymalnie w czterech graczy. Cotygodniowa aktualizacja GTA Online zapewnia dodatkową zachętę – możesz teraz zdobyć hojną premię w wysokości 100 000 dolarów za misję do 15 maja, dzięki czemu nagrody będą równie kuszące, jak dreszczyk emocji związany z pościgiem.

Jak uzyskać dostęp do misji Superyacht Life w GTA Online

Jak sama nazwa wskazuje, aby wziąć udział w tych misjach, musisz najpierw osiągnąć status milionera, kupując Galaxy Superyacht. Po zdobyciu luksusowego statku spotkaj się z kapitanem w kokpicie jachtu, aby rozpocząć dostępną misję.

Kup jacht Super Galaxy, aby rozpocząć misje. Zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games. Alternatywnie możesz zadzwonić bezpośrednio do kapitana i poprosić go o pracę w celu rozpoczęcia zadania. Obie te opcje są dostępne, o ile nie ukończyłeś jeszcze całej linii zadań.

Wszystkie misje Superyacht Life w GTA Online

Misja 1: Za burtą

Pierwsza misja polega na tym, że grupa bandytów kradnie skutery wodne jachtu oraz dokumenty stwierdzające, że jacht ten stale przebywa na wodach międzynarodowych. Wskocz na skuter wodny i poszukaj bandytów zacumowanych w pobliżu kanałów Vespucci. Wyeliminuj ich i zbierz dokumenty. Robiąc to, będziesz miał również wysoki poziom badań i będziesz próbował uratować swoje życie. Po rozprawieniu się z wrogami kapitan zadzwoni do ciebie ponownie i ostrzeże, że bandyci są częścią konkurencyjnego klubu jachtowego. Musisz się tam udać i zatopić w sumie 10 łodzi.

Dużo pływania łódką. Zdjęcie za pośrednictwem Rockstar Games. Ostatnim celem jest pozbycie się wysokiego poziomu poszukiwanego i misja zostaje zakończona.

Misja 2: Ratunek

Po powodzeniu pierwszej misji Kapitan Brendan wysyła Cię po odbiór towarów z zatopionego frachtowca niedaleko jachtu. Aby rozpocząć misję, porozmawiaj z kapitanem i udaj się do południowej części łodzi. Zanurz się w wodzie i podążaj za trackerem, który prowadzi cię w stronę frachtowca.

Będąc pod wodą, otrzymasz wezwanie pomocy od kapitana Brendana, który poinformuje Cię, że został porwany. Co gorsza, towary zabrane ze statku zostały skradzione. Pojawi się nowy cel z prośbą o uratowanie mężczyzny. Udaj się we wskazane miejsce na mapie i po cichu wyeliminuj wszystkich wrogów. Jeśli zostaniesz zauważony, porywacze dokonają egzekucji kapitana. Uratuj kapitana i towar, aby ukończyć misję.

Źródło: dotesports.com