GTA Online: Wojny narkotykowe – Najlepsze misje w GTA VI?

The Missions of GTA Online: Drug Wars are the Kind of Drug and Gunfight Insanity I Want for GTA VI

Jako ekspert w dziedzinie blogowania, wiem, że sekcja misji w GTA Online była już dawno niewystarczająca. Aktualizacja Tunery Świętych i Umowa były całkiem zabawne, ale nie do końca spełniły moje oczekiwania. W końcu pojawiło się rozszerzenie Wojny narkotykowe, które dało mi dokładnie to, czego chciałem i oczekiwałem.

GTA Online: Drug Wars: pierwsza dawka, która sprawiła, że chcesz więcej

Rozszerzenie Wojny narkotykowe ma kilka aktualizacji treści, w tym cotygodniowe klasyki, które dodają pojazdy, ubrania, oferty i podwójne punkty za niektóre czynności. Jednak to duże aktualizacje obejmujące misje fabularne i niektóre aktywności są najbardziej interesujące.

Wraz z moim partnerem Juanem Sanmartínem ukończyliśmy wszystkie misje. Wszystko zaczyna się od misji „Welcome to the Troop” z Drug Wars: First Dose, w której Ron prosi nas o spotkanie w Licoreria Ace na północ od Los Santos i na południe od Mar Álamo. Tam spotykamy grupę dziwaków uprawiających zapasy, w tym Rona, Fightera, Labrata i szalonego Daxa. Przedstawiono nam spisek narkotykowy i gangsterski. Nie trzeba dodawać, że wkrótce rozpoczyna się strzelanina.

Następnie, w misji „Designated Driver”, napadamy na różne zagubione lokalizacje, aby kraść narkotyki i je spierdolić. To kończy się kradzieżą samolotu.

Reszta Primera Dose opiera się na dalszym napadaniu przegranych i napadaniu na Humanitarne Laboratoria, aby ukraść produkt. Sprawy wymykają się spod kontroli i ostatecznie wykolejamy pociąg, aby go obrabować w prawdziwym stylu Red Dead Redemption II.

A po pierwszej dawce przyszła ostatnia dawka. Rockstar Games było dalekie od zakończenia Wojny narkotykowe po misjach pierwszej dawki. Nowa partia misji pojawiła się wraz z Ostatnią dawką, aby zamknąć fabułę.

Pożyczanie halucynacji marihuaną w trybie fabularnym, aby włączyć je do gry z kumplami, jest zawsze mile widziane. – Juan Sanmartín o wojnach narkotykowych.

Podsumowanie

Napady na budynki, pędzące pociągi i latające samoloty, narkotyki, strzelaniny z innymi gangami i policją, pościgi, kompletnie szaleni ludzie i złoczyńcy w stylu lat 80. To wszystko chcę zobaczyć w GTA VI.

Drug Wars to jeden z tych dodatków do GTA Online, który może nie zmienić twojego życia, ale chce, abyś bardzo wariował podczas misji, w których nie wiesz już, do czego strzelasz. Poważnie, równie dobrze możesz zrobić dziurę w głowie klauna albo stoczyć ze mną walkę na pięści.

To jest sposób… I proszę o następną generację Red Dead Redemption II!

Ten post zawiera spoilery z GTA Online Drug Wars.

Źródło: https://www.ruetir.com/2023/05/the-missions-of-gta-online-drug-wars-are-the-kind-of-drug-and-gunfight-insanity-i-want-for-gta-vi/.