Między NFT, koncertami i masakrami stało się dla mnie jasne, że strzelaniny GTA Online stały się przestarzałe


Teraz, gdy lato zaczyna słabnąćCzas się zastanowić i spojrzeć wstecz. Chwile przeżyte z przyjaciółmi, te, których dawno nie widziałeś i które znasz, nie zawiodą. To właśnie przydarzyło mi się w GTA Online.

Kontrakt był jednym z najsilniejszych rozszerzeń, które zapukały do ​​moich drzwi. W każdej grze rozpoczynającej grę wieloosobową przeszłość Lamara dzwoniła do mnie, mówiąc mi o tej przeklętej agencji celebrytów, że zamierza mnie wzbogacić i że to nasza szansa, by zabłysnąć. Po raz pierwszy postanowiłem go posłuchać i odkryłem, że gra między celebrytami to prawdziwy wodewil.

Letnia noc Sen

Jak zwykle w takich przypadkach, Rockstar tak naprawdę nie pozwala ci grać w swoją darmową zawartość, jeśli nie postawisz na stole soczystych dolarów. Prawdą jest, że zostałem całkiem porzucony, biorąc pod uwagę moją nadwyrężoną ekonomię, więc nie zaszkodzi mi zbytnio upuścić 2 145 000 dolarów na biuro w Kanały Vespucci.

Jest nawet trochę droższy niż najtańszy, ale dobrze, że mogę scentralizować biznes w okolicy i stworzyć trójkąt czarnych pieniędzy. Opis Dynasty8 Executive jest taki, że jest polecany dla alkoholików i przyznaję, że jestem trochę biegły w spirytusach.

Dawne czasy uderzyły mnie w twarz. Franklin i Chop pojawiają się przede mną dziewięć lat po tej szalonej przygodzie w trybie dla jednego gracza. Oczywiście nie jestem tym samym młodym człowiekiem i dla nas obojga czas minął sprawiedliwie. Bohater GTA V nosi brodę, której towarzyszy luksusowa odzież.

Z drugiej strony Chop zaczyna cierpieć na dolegliwości związane z wiekiem i nie jest już w stanie dużo biegać. Cholera, kocham tego psiaka, jakby był mój. Jasne jest, że nadal lubię ich obu i że Franklin ma zdjęcie pracownika miesiąca dealera Simeona, co uświadamia mi, że nie zapomniał o swoim pochodzeniu.

I hej, doceniam, że istnieje wiedza, która pokazuje, że czas nie zatrzymuje się w tytule. Franklin komentuje, że ma rodzinę, subtelnie wypowiada się o swoich byłych współpracownikach i wykazuje znacznie większe doświadczenie. Docenia postęp.

W porządku, super mieszkanie, sekretarka, imponujące biuro, pięciogwiazdkowa obsługa, a w razie potrzeby czyszczą ci nawet buty. i wszystko za uratuj osły bogatych los Santos, bo nawet sławni ludzie mają śmieci do ukrycia. Wspaniały śmieć, wszystko powiedziane.

To, co nie zmieniło się ani na jotę, to szczęśliwy Lamar. Na litość boską, nadal jest żałosną pijawką dla Franklina, jest totalnie schrzaniony i myśli, że jest właścicielem miasta. Prawda jest taka, że ​​jeśli ciągle przechodzi przez drzwi, to dzięki swojemu zielonemu proszkowi.

GTA Online

działające maszyny

Na szczęście nie szczędzili wydatków w agencji, co jest na porządku dziennym w mojej dziurawej kieszeni. Jeśli chcę taksówkę, mam ją i jeśli potrzebuję helikoptera pod drzwiami mojego domu, nie kosztuje mnie to ani grosza. Mając takie oszczędności, decyduję się na rozbudowę magazynu Black Hole za 237 tys. dolarów i tym samym zaopatruję się w więcej kontrabandy.

W sumie trzeba uruchomić aparaturę komercyjną i przyciągnąć uwagę bardzo dużej ryby. Moja pierwsza praca to nieudana praca, w której muszę chronić ładunek w porcie. Nie ma o czym pisać do domu, opierać się jak Rambo i rzucać granatami, jakby padało.

Jedno zadanie, a Franklin już mi mówi, że ukąsili. Rzeczywiście, bardzo dr Dre osobiście brał udział w tej treści GTA Online, co daje mu więcej w porównaniu z innymi. Spotyka nas na polu golfowym, aby powiedzieć nam, że jego muzyka została skradziona, co wznosi go do zbrodni stulecia.

GTA Online

Jest niezręczny moment, w którym kilku graczy zbeształo go za to, że nie grał wystarczająco szybko i tutaj muszę współczuć panu Dre. Kiedy wiedziałem, jak trzymać kij na greenie – tak, to się zdarzało w moim życiu – nierzadko znalazłem się w takiej sytuacji i nawet jeśli nic ci nie mówią, bycie wyprzedzonym jest jednym z najbardziej upokarzających sposobów o oznaczeniu cię jako złego gracza.

Dlatego nie waham się jechać za nimi wózkiem, aby ich odstraszyć, dać im to, na co zasługują, żelazkiem 7 i pieczęć na twoim kręgosłupie że to nie są maniery wiejskie. Praca, za którą nie oskarżam Dr. Dre, zaprasza dom.

Zadania w GTA Online to chleb na dziś i głód na jutro: prawdziwa kopalnia złota myśli na wielką skalę

Idioci, idioci wszędzie

Plan jest następujący: ponieważ telefon komórkowy Dr. Dre, w którym przechowywana była muzyka, nie jest dla nas jasne, kto ją ukradł, są trzy utwory do naśladowania. Trio zdeprawowanych dupków bez żadnych skrupułów, które chętnie zastąpię.

Miejscem, do którego prawie mnie Lamar wysłał, jest cmentarz, bo nie miał lepszego pomysłu niż wyjechać worek marihuany obok Chop. Pies, któremu zostały jeszcze dwie wiadomości, zatacza się kompletnie naćpany i myślałem, że umiera. Zabierają go do weterynarza, ale przeżyje. Kocham tego małego chłopca.

GTA Online

Wracając do biznesu, pierwszym naiwniakiem jest 24-letni chłopiec, syn tatusia, który włączy muzykę w środku imprezy w Diamond Casino. Gonił go po swoim nocnym klubie, odstraszył w środku koncertu i wbił kamienną siekierę w sam środek móżdżku. Podoba mi się, że gra pozwala mi dać mu niezapomnianą lekcję.

Skreślam pierwszy cel z listy; zagraj drugi. Ben Brooks, milioner, który pływa między rachunkami dzięki NFT stając się kryptobro. To jest właśnie format, którego zamierza użyć do licytacji piosenek, więc muszę przygotować się na jego przyjęcie, jakbym był Jamesem Bondem.

Tutaj zaczynam zauważać symptomy problemu, o którym wiedziałem, ale nigdy mnie nie dotyczył. Niszczę wszystkich jego strażników w rezydencji o większej ochronie niż Biały Dom, ścigam go na jacht i zostawiam swój podpis na jego czole w prezencie. Wciąż jednak nie ma prawdziwej satysfakcji.

I to jest, przykro mi to mówić, strzelaniny w GTA Online są całkowicie przestarzałe. Zawsze słyszałem krytykę, że jeśli Rockstar wielokrotnie zawodzi w swoich grach, to właśnie to nie wiedzą, jak zrobić dobrą mechanikę strzelanek. Z pewnością mit ten został mi zdementowany dzięki przeżywaniu brutalnych doświadczeń z Red Dead Redemption 2.

GTA Online

Czas kuli Arthura Morgana jest niesamowity, ze spektakularnymi kamerami zabijania, ale tutaj nie czułem tego samego. Dużo pustej eksplozji, dużo kul przeciwko wrogom, którzy trzymają się absurdalnie i kilka misji, w których musisz się okopać i stawić opór. Oczywiście do szóstej raty konieczne jest znalezienie nowego klucza.

Wreszcie spotykam Vernona, tę tajemniczą postać, o której Gerald tak wiele mi wtedy opowiadał i która wrzuca mnie w sam środek wojennego bałaganu gangów. Znam siebie doskonale film między Ballas a VagosRozwiązuję to na podstawie strzałów i rzucam się na ostatnią płytę.

Jonathan Henderson jest odpowiedzialny za rozpowszechnianie całej muzyki Dr. Dre i nie można mu ufać. Facet, który idzie przez życie w kamizelce kuloodpornej, wysyła wiadomość o absolutnej niepewności. Kilka strzelanin i kilka masakr później przekazał go Dre. Tak jak ja to zrobiłem z golfistą, on daje jej dobre bicie kijem. Każde uderzenie w nerki to nuta, która tworzy świetną melodię, z pewnością kolejny wielki hit piosenkarki.Źródło : https://www.ruetir.com/2022/09/02/between-nfts-concerts-and-massacres-it-has-become-clear-to-me-that-the-gta-online-shootouts-have-become-obsolete/