Michael z GTA 5 ujawnia ważne informacje na temat GTA 6

GTA 6: najnowsze wieści na temat jego premiery

Zbliżająca się premiera GTA 6

Grand Theft Auto 5 obchodzi swoje dziesiąte urodziny, a fani serii z niecierpliwością czekają na wieści o jego następcy. Choć Rockstar nie ogłosił jeszcze oficjalnie GTA 6, wydaje się, że premiera gry jest coraz bliżej. Plotki wskazują, że akcja gry będzie miała miejsce w Vice City, ale czas pokaże.

Pewna opinia aktora Neda Luke’a

Ned Luke, aktor użyczający głosu Michaelowi w GTA 5, jest przekonany, że GTA 6 znacznie przewyższy swoją poprzedniczkę. W mediach społecznościowych twierdzi, że nowa gra odniesie fenomenalny sukces i zmiażdży sprzedaż GTA 5. Fani mogą się zatem spodziewać, że nowa wersja będzie zachwycona.

Mam nadzieję na dodatkową zawartość do GTA 5

Chociaż obecnie skupiamy się na GTA 6, Ned Luke wyraża również chęć zobaczenia pewnego dnia dodatkowej zawartości dla GTA 5 i GTA Online. Fani mają nadzieję, że Michael i pozostali bohaterowie powrócą w nowych przygodach.

Podczas gdy czekamy na premierę GTA 6, w GTA 5 wciąż jest wiele do zrobienia. Gracze mogą cieszyć się najlepszymi dostępnymi modami, a nawet sprawdzać serwery GTA RP, aby uzyskać inne wrażenia z gry.

Premiera GTA 6 jest wyczekiwana przez fanów serii. Czas pokaże, kiedy Rockstar oficjalnie ogłosi datę premiery gry, a tymczasem gracze mogą zanurzyć się w świecie GTA 5 i marzyć o tym, co czeka ich w GTA 6.

Źródło: www.bing.com