Mario Kart spotyka się za kulisami GTA Online


Jeśli szukasz całego samochodu, możesz zobaczyć filmy w GTA Online. Czterech wirtualnych szefów sprzętu zapuszcza się na ciemny parking, aby pochwalić się swoimi podkręconymi tunerami i wymyślnymi egzotykami. Czy ktoś widział kiedyś gokarta dla Mario Kart? Po co zawracać sobie głowę pokazem lotniczym? Co powiesz na tę parę jednostronnie? Cóż, to jest drużyna, którą będziemy gościć u większości iOSGamers.

WYŚWIETLACZE DNI ROZGRYWKI.

Wszystko jest wymagane na moim urządzeniu z systemem iOS. Kiedy wpadnie mu na pomysł na imprezę, do diabła idź poszukać miejsc, zrobić zdjęcia, a nawet ułożyć audiobooka z rozkładem jazdy. Liczba pokoi w GTA Online wynosiła trzydzieści, a iOS mówi, że jego wydarzenia trafiają tak łatwo, więc konieczne jest planowanie.

NIEZAWODNY: Wywiad z udziałem Grand Theft Auto Roleplay – Światy Rockstars są bardziej domem niż fantazją.

W filmie udostępnionym przez Reddit widzimy graczy przebranych za Mario, Luigiego i Waluigiego – w zasadzie kolorowe koszule pod sukienkami – wokół półokręgów jasnych gokartów lecących w szyku i żądlących dymem na niebie o zachodzie słońca. Obserwuję każdą akcję na uzbrojonych strażnikach, żeby wszyscy byli bezpieczni. A potem ruszamy na wyścigi!

Go Kart Meet & Air Show online z gtaonline.

Grałem w Mario Kart Wii jako dziecko; jedną z moich ulubionych piosenek jest Daisy Circuit. Pracowałem wstecz i chociaż chciałem sobie wyobrazić, co to znaczy mieć Mario Kart w GTA. Umieściłem różne miejsca, aby pasowały do ​​​​motywu Mario Kart. Masz wiele miejsc na rynku: zachód słońca, plażę i Daisy Circuits tuż przy plaży.

Ale jak te wydarzenia stały się tak duże? iOS zaczął organizować wydarzenia w zeszłym roku podczas blokad Covid, bo dlaczego nie? Spędził cały swój czas na kręceniu czarnych szabli załogi, a kiedy robił swoją pierwszą imprezę, urodziny w stylu Springbreakers dla siebie, postanowił zatrudnić ich do podniebnej rozrywki. Chroń roleplayerów Firma QSEC Security wykonała fluorescencyjne bikini i kominiarki i zapewniła ich, że nie przeszkadzają w obchodach. To różne kategorie – miałem nawet ślub GTA.

Mimo że uczestnicy lubią odgrywanie ról, nie grają w GTA RP. To nie jest na standardowych serwerach publicznych, ale raczej jest jedyną potrzebą QSEC. Na Xbox One są też pewne gry, które mogą powodować problemy techniczne. Uważam, że jako instruktor dużo szybciej jest latać, czyli bardzo mokry dzień. Miałeś 29 graczy, to będzie bardzo niegrzeczne. Wszyscy graliśmy na starym gen.

Mimo pewnego opóźnienia wydarzenia zakończyły się sukcesem. Ćwiczyłem muzykę na uniwersytecie; tak wielu ludzi zgodziło się spotkać w tym czasie, z którymi znają się najbardziej, trudniej jest zrobić niż ja. Myślę, że są trzy różne grupy, dwie do dwóch prawdopodobnie podzieliłyby się między strefami czasowymi.

Pojawienie się społeczności, takich jak We Da Best Events, jest ważną częścią postępów w GTA Online, o ile już się to stało. Pomimo tego, że zaczął grać w zeszłym roku, pasja do iOS pokazuje, jak kreatywny można być w grze zaprojektowanej z morderstwami i napadami. Sprawdź wydarzenia i filmy z gier na iOS tutaj.Źródło : https://game-news24.com/2022/10/06/mario-kart-meets-in-behind-the-scenes-of-gta-onlines/