Mapa GTA 6 jest o 50% większa niż GTA 5 ujawnia nowe obliczenia fanów


Jak duże będzie GTA 6? (zdjęcie: Rockstar Games)

Fani korzystający z informacji o współrzędnych z przecieków GTA 6 doszli do wniosku, że mapa jest 1,5 raza większa niż GTA 5 i być może znacznie więcej.

Tak duży, jak wyciek hakerów Grand Theft Auto 6, nie wydawał się ujawniać wiele, co nie było jeszcze znane, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że poprzednie plotki mówiły już o ustawieniu Vice City i parze w stylu Bonnie & Clyde jako bohaterach.

Pojawiło się kilka nowych ciekawostek informacyjnych, ale najciekawszym rozwinięciem było stworzenie mapa stworzona przez fanów, połączona ze zrzutami ekranu i danymi koordynacyjnymi z wycieku i wieloma filmami z gry w akcji.

Jedyne, czego mu brakowało, to poczucie skali, które zapewnił teraz inny fan, twierdząc, że mapa GTA 6 jest co najmniej o 50% większa niż ta z GTA 5.

Redditor ChurchofGTA opracował swoje szacunki, dopasowując współrzędne ujawnione w przeciekach do mapy z GTA 5 i wykorzystał je do obliczenia rozmiaru nowej.

Jego ocena, że ​​jest 1,5 raza większa, jest konserwatywna i zwraca uwagę, że chociaż większość Vice City graniczy z morzem, przecieki nie wskazują, jak daleko na północ może się posunąć mapa gry.

Przed wyciekiem krążyły różne pogłoski o tym, jak duża może być mapa gry, z których niektórzy sugerowali, że jest mniejsza, a inni wygłaszają dziwaczne twierdzenia, że ​​obejmuje ona połowę Ameryki Północnej.

Szacunki ChurchofGTA wydają się znacznie bardziej trzeźwe, a biorąc pod uwagę trudność w tworzeniu wizualizacji na poziomie szczegółowości wymaganym w nowoczesnej grze nowej generacji, fakt, że jest znacznie większy niż GTA 5, jest imponujący.

Nie ma wątpliwości, że ujawnione dane są prawdziwe, biorąc pod uwagę reakcję Rockstar i pozorne aresztowanie odpowiedzialnego hakera, ale nawet jeśli obliczenia są poprawne, istnieje duże prawdopodobieństwo, że gra i jej mapa mogą zostać znacznie zmienione przed premierą – zwłaszcza, że ​​nadal nie ma prawdziwa wskazówka, kiedy to może się zdarzyć.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Producent GTA 6 Rockstar wyłącza komentarze w mediach społecznościowych po wycieku

WIĘCEJ : Aktualizacja: haker aresztowania policji uważany za odpowiedzialny za wycieki GTA 6

WIĘCEJ: GTA 6 Vice City ma już stworzoną przez fanów mapę dzięki przeciekom

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby ułatwić przesyłanie listów do skrzynki odbiorczej i funkcji czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, wystarczy skorzystać z naszej strony Prześlij materiały tutaj.

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie o grach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6346ebb15d8f47b8aec7cfc9da7a1327&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F10%2F11%2Fgta-6-map-is-50-bigger-than-gta-5-reveals-new-fan-calculations-17540074%2F%3Fico%3Dtrending-post-strip_item_2&c=987702364161992201&mkt=fr-fr