Mahindra XUV700 i Tata Safari celowo zderzyły się ze sobą w grze wideo GTA 5


Tata i Mahindra to niektórzy z indyjskich producentów samochodów, którzy pracują nad poprawą jakości wykonania i tworzeniem bezpiecznych samochodów dla klientów. Obaj ci producenci mają w swoim portfolio różnorodne produkty. Tata wprowadziła na rynek siedmiomiejscowy SUV Safari na początku tego roku, podczas gdy Mahindra zamierza wprowadzić XUV700 w tym samym segmencie w przyszłym miesiącu. Tutaj mamy klip wideo z gry wideo GTA 5, w której cyfrowo renderowane Mahindra XUV700 i SUV Tata Safari zderzają się ze sobą, aby znaleźć jakość wykonania.

Film został udostępniony przez G5 Gamers na swoim kanale YouTube. Należy zauważyć, że oba te samochody widoczne na filmie nie są prawdziwe i są generowane za pomocą grafiki komputerowej. Pojazdy te można dodać do gry za pomocą modów lub pakietów dostępnych online. Chociaż wiadomo, że Tata produkuje bezpieczne samochody, nie wysłali Safari ani Harriera do testu Global NCAP. Mahindra również nie wspomniał jeszcze o testach zderzeniowych.

W tym filmie gracze próbują odtworzyć i pokazać, jak Tata Safari i Mahindra XUV700 mogą zareagować, jeśli zderzą się ze sobą. W tym filmie jeden z graczy jedzie Tata Safari do końca pasa startowego, gdzie planuje przeprowadzić test zderzeniowy. XUV700 jest zaparkowany na drugim końcu pasa. Przed rozpoczęciem graczowi udaje się przewrócić Safari i musiał wymyślić inne Safari na wypadek awarii.

Należy zauważyć, że Safari jest w rzeczywistości SUV-em z napędem na przednie koła, ale w tej grze jest pokazany jako SUV z napędem na tylne koła. Oba SUV-y zaczynają zbliżać się do siebie i oba zbliżają się z przyzwoitą prędkością. Gdzieś pośrodku pasa startowego Tata Safari i Mahindra XUV700 zderzają się ze sobą. Gra zdołała pokazać odlatujący zderzak na Tata Safari wraz z kratą. Mahindra XUV700 miał również poważne wgniecenie na przednim zderzaku. W wypadku uległy uszkodzeniu części przedniego grilla i jednego z reflektorów.

Vloger wspomina, że ​​poza wgnieceniami z przodu obu SUV-ów, z samochodem nic się nie stało. Tata Safari zdołała również rozbić przednią szybę w momencie wypadku. Należy tutaj zauważyć, że deweloper oddał sprawiedliwość oryginalnemu projektowi obu SUV-ów. Zwrócił uwagę na szczegóły w obu SUV-ach i to czyni go bardziej realistycznym.

To tylko gra, a vloger zrobił to dla zabawy. Na filmie oba SUV-y wyglądają bardzo dobrze zbudowane z niewielkimi uszkodzeniami. Mamy nadzieję, że Tata i Mahindra wyślą te SUV-y do testów zderzeniowych Global NCAP w przyszłości, aby zobaczyć, jak bezpieczne są te samochody. Apelujemy, abyście nie angażowali się w takie działania w prawdziwym życiu, które są niebezpieczne. Mahindra XUV700 jest dostępny z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, przy czym oba są oferowane z opcją manualnej i automatycznej skrzyni biegów. Z drugiej strony Tata Safari jest wyposażony w silnik wysokoprężny, który ma opcję ręczną i automatyczną.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=8358340CDD5A45AE986E8C6DAA512B6A&url=https%3A%2F%2Fwww.cartoq.com%2Fmahindra-xuv700-tata-safari-crashed-into-each-other-in-gta-5%2F&c=5100119242921743579&mkt=fr-fr