Madden NFL 24 i GTA 5 – najczęściej pobierane gry z PS Store w sierpniu 2023 r. na PS5

Firma Sony Interactive Entertainment opublikowała ranking pobrań z PS Store w sierpniu 2023 r., ujawniając, że Madden NFL 24 i Grand Theft Auto 5 były najlepiej sprzedającymi się grami na PS5, odpowiednio w USA i Europie.

Najlepiej sprzedające się gry na PS5

Rankingi pobrań z PS Store za sierpień 2023 r. ujawniają najlepiej sprzedające się gry na PS5 w USA i Europie. Madden NFL 24 znalazł się na szczycie list przebojów w USA, a Grand Theft Auto V w Europie. Te dwie gry cieszą się dużym zainteresowaniem graczy.

Nowicjusze

Dwie nowe gry, Armored Core VI: Fires of Rubicon i The Texas Chain Saw Massacre, również odniosły duży sukces w obu regionach. W Stanach Zjednoczonych Armored Core VI zajął drugie miejsce, nieznacznie wyprzedzając The Texas Chain Saw Massacre i zajmując trzecie miejsce. W Europie na trzecim miejscu uplasował się także The Texas Chain Saw Massacre, a na czwartym znalazł się Armored Core VI.

Inne popularne gry

Oprócz wymienionych gier, w sierpniu 2023 roku w PS Store dużym sukcesem odniosły także inne gry. Wśród nich są FIFA 23, Remnant II, Assassin’s Creed Valhalla, MLB The Show 23, F1 23, Call of Duty: Modern Warfare II , Dziedzictwo Hogwartu, Mortal Kombat 11, Gran Turismo 7, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Wiedźmin 3: Dziki Gon, Atlas Fallen, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, High On Life, Among Us, Marvel’s Spider-Man Remastered, Nie Man’s Sky, God of War Ragnarök, Ghost of Tsushima W wersji reżyserskiej, Football Manager 2023 i Diablo IV.

Ranking pobrań PS Store za sierpień 2023 to wskaźnik popularności gier na PS5. Gracze wyraźnie wykazali zainteresowanie takimi tytułami jak Madden NFL 24 i Grand Theft Auto 5, ale na konsoli dostępnych jest również wiele innych ekscytujących opcji gier.

Źródło: www.bing.com