Logo i ikony osiągnięć z remasterów trylogii GTA wydają się przeciekać


Tu znowu wracamy. Najnowsze przecieki wszystkich, ale potwierdzonych remasterów Grand Theft Auto 3, Vice City i San Andreas obejmują ich logo i ikony osiągnięć.

Jak stwierdzili użytkownicy GTA Forums alloc8or i Razed- (zgłoszone przez GTAnet konto na Twitterze), to jeszcze więcej paliwa do szalejącego ognia, który jest spekulacją wokół reedycji. Loga (poniżej) zdają się potwierdzać, że każda gra będzie miała podtytuł „The Definitive Edition”.

Ogólnie rzecz biorąc, osiągnięcia w każdej grze obejmują nowe i ulepszone wersje w porównaniu z poprzednimi wydaniami. Każdy zestaw logo wykorzystuje znaną grafikę postaci z odpowiednich gier.

Przy tak dużej aktywności wokół nich z pewnością jest kwestią czasu, zanim Rockstar potwierdzi istnienie gier.

Pojawiło się jeszcze więcej dowodów wskazujących na wydanie głośnej od dawna remasteru trylogii Grand Theft Auto. @videotech_ wł. Świergot spojrzeli na koniec najnowszej aktualizacji Rockstar Games Launcher i na pewno znaleźli sloty dla Grand Theft Auto III, San Andreas i Vice City.

Jest to niecały tydzień po tym, jak Koreański Komitet Oceny i Administracji Gier opublikował ocenę Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition.

Raport Kotaku z sierpnia tego roku pierwotnie mówił, że trzy klasyczne gry GTA trafią na PS5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, PS4, Xbox One, PC, Stadia i urządzenia mobilne. Gry będą najwyraźniej zawierały mieszankę „nowej i starej grafiki”. Rockstar jeszcze oficjalnie nie ustosunkował się do plotek o trylogii.

Rockstar Games wypuściło własny program uruchamiający gry na PC w 2019 roku, w tym centrum i sklep tylko dla swoich gier. Program uruchamiający zawiera gry takie jak GTA, LA Noire i Bully.

Podobna trylogia GTA nie jest jedynym remasterem, jaki powstał w ramach serii. Grand Theft Auto 5 nadchodzi na konsole nowej generacji, ale ostatnio zostało opóźnione do 2022 roku. Remaster spotkał się z dużą reakcją fanów w Internecie, gotowych do przejścia od GTA V.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź, jak seria GTA wypadła w najlepszej grze wideo wszechczasów IGN.

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN. Możesz go znaleźć na Twitterze @LoganJPlant.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=77BA4538208D4B06BC019CA231352669&url=https%3A%2F%2Fwww.ign.com%2Farticles%2Fgta-trilogy-rockstar-launcher-update-logo-achievements-leak&c=6831927552936282233&mkt=fr-fr