Lista zadań Rockstar wskazuje na niewiarygodną szczegółowość i „zniszczenie na dużą skalę” dla GTA 6


GTA 6 może mieć „zniszczenie na dużą skalę” i niesamowite szczegóły wizualne zgodnie z listą zadań Rockstar.GTA Online


© Dostarczone przez GamesRadar
GTA Online

Rola (za pośrednictwem komiksu), która jest przeznaczona dla artysty VFX w studiu deweloperskim w Nowej Anglii, mówi, że Rockstar ma na celu „wnieść dodatkowe życie do środowiska, postaci, broni, pojazdów i nie tylko” dzięki efektom wizualnym, które „pomagają zanurzyć gracza w wiarygodny świat”.

Ładowanie...

Błąd ładowania

To zanurzenie waha się od czegoś tak małego jak owady krążące wokół gracza lub „deszcz kapiący z budynków”, aż po „destrukcje na dużą skalę, takie jak drapacze chmur spadające na ziemię”. Na liście wymieniono również systemy pracujące nad tworzeniem własnych, powiązanych efektów; „broń powoduje uderzenia pocisków, pojazdy wzbijają brud i dym i pozostawiają szczątki, gdy się rozbiją, przedmioty brudzą się, gdy [they] wpaść w błoto”.

Chociaż Rockstar nigdzie nie wspomina GTA 6 na liście, to że ta rola jest związana z grą, jest całkiem bezpiecznym zakładem. Same odniesienia do pojazdów, dziur po kulach i drapaczy chmur to tylko kilka wskazówek, że w najbliższym czasie nie wrócimy na Stary Zachód, ale mówi się, że deweloper od zeszłego roku pracuje nad nowym wpisem w serii GTA. Niestety, możemy nie zobaczyć owoców tych prac przez kolejne cztery lata, ponieważ wiele raportów sugerowało, że GTA 6 może nie zostać wydane do 2025 roku.

Jeśli chodzi o sugerowany poziom szczegółowości, nie powinno to dziwić. Red Dead Redemption 2 przesunęło granice wizualne, a GTA 5 nie garbił się, jeśli chodzi o budowanie szczegółowego, wciągającego świata. Po udostępnieniu PS5 i Xbox Series X Rockstar prawdopodobnie będzie chciał jeszcze bardziej przesunąć kopertę.

Kody do GTA 5 | Kody do GTA 5 na pieniądze | Lokalizacje roślin Pejotl w GTA 5 | Najlepsze mody do GTA 5 na PC | Przewodnik po giełdzie GTA 5 i misjach zabójstwa Lestera | Odblokowanie i lokalizacja hydroplanu GTA 5 Dodo | Przewodnik po 100% ukończenia GTA 5 | Przewodnik po osiągnięciach/trofeach w GTA 5 | Pisanki GTA 5 Serial Killer | Pisanki GTA 5

Kontynuuj czytanieSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=AB1328AFB2E542C99124118D7CFCDF0E&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-us%2Fnews%2Fother%2Frockstar-job-listing-hints-at-incredible-detail-and-large-scale-destruction-for-gta-6%2Far-AAPKhHd&c=13768933139727282357&mkt=fr-fr