Lil Pump wkracza w Metaverse „Grand Theft Auto”.


Po upuszczeniu swojej EP Tesli zaledwie w zeszłym tygodniu (24 lutego) 22-letni raper Lil Pump już przygotowuje się do swojego kolejnego projektu, LP2dotykając metaverse.

Tytułem Grand Theft Autoartysta „Gucci Gang” stworzył swój własny wirtualny świat, który obejmuje wszystkie aspekty Lil Pump, w tym klub ze striptizem „Pump Playhouse”, podziemną strefę gier hazardowych, rezydencje i imponującą kolekcję samochodów.

Więcej z Billboardu

„Zbudowaliśmy ten serwer z myślą o strategii, aby wprowadzić głównych fanów i konsumentów Pumpa do jego świata przez pryzmat kultury gier” – powiedział w oświadczeniu Rich Foster, szef marketingu cyfrowego w SoundCloud. „Chcieliśmy wykorzystać GTA nie tylko jako platformę startową, ale także do migracji unikalnych pisanek w całym doświadczeniu”.

Kolekcja piosenek i filmów Lil Pumpa jest odtwarzana w całym metaverse, w tym jego „She Know” w asyście Ty Dolla $ign.

Urodzony w Miami raper trafił ostatnio na pierwsze strony gazet za swoją transformację ciała, porcelanowe licówki za 25 000 dolarów i najnowszy singiel „Tesla” wraz ze Smokepurppem, gromadząc ponad milion wyświetleń na YouTube w ciągu trzech dni.

„Jak widzimy, samo porzucanie muzyki już nie wystarcza, chodzi o tworzenie momentów wokół muzyki, tym lepiej, jeśli te momenty mogą angażować fanów i różne społeczności” – dodaje Jory Carver, dyrektor usług dla artystów w SoundCloud.

Najlepsze z Billboardu

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6404bcb78ebc4b33ac265546f09c8103&url=https%3A%2F%2Ffinance.yahoo.com%2Ffinance%2Fnews%2Flil-pump-taps-grand-theft-053220153.html&c=2592287937038578412&mkt=fr-fr